خرید آپارتمان در استانبول با شرایط بازگشت سرمایه با سود گارانتی

یکی از بهترین شرایط موجود و پیشنهادهایی که میتوانیم به سرمایه گذاران برای خرید ملک و سرمایه گذاری بدهیم ، پیشنهاد خرید آپارتمان در استانبول با شرایط بازگشت سرمایه با سود گارانتی میباشد .در حال حاضر برخی از شرکت های ساختمانی ترکیه برای اینکه خریداران ملک با اطمینان بیشتری خرید کنند ، شرایطی را برای بازخرید ملک آنها با 30 درصد سود گارانتی پس از مدت 3 سال به آنها پیشنهاد می کنند . مطابق با این شرایط شما پس از خرید ملک در صورت تمایل قراردادی را با شرکت ساختمانی مربوطه منعقد میکنید که مطابق با آن در صورتی که پس از گذشت 3 سال تمایل به فروش ملک خود داشته باشید ، شرکت ساختمانی با 30 درصد سود ملک را از شما بازخرید میکند .

  • معمولاٌ زمان اعلام شده برای خزید و بازگشت سرمایه مدت 3 سال است .
  • این روش بیشتر مناسب افرادی است که قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت و مطمئنی دارند .
  • بیشتر متقاضیان خرید آپارتمان در استانبول با شرایط بازگشت سرمایه با سود گارانتی ، سرمایه گذارانی هستند که قصد دریافت پاسپورت ترکیه را از طریق خرید ملک دارند و پس از مدت 3 سال ( که شرط دریافت شهروندی است ) مایل هستند ملک خود را بفروشند .
  • نکته قابل توجه این است که شما اجباری برای فروش ملک خود ندارید و در صورت تمایل ملک خود را با 30 درصد سود به شرکت سازنده خواهید فروخت .
  • اگر مایل به خرید ملک در استانبول با شرایط بازخرید بعد از 3 سال میباشید ، با همکاران ما در بخش فروش در شرکت سان اند سندز تماس بگیرید تا اطلاعات کامل در اختیار شما قرار بدهند و در صورت تمایل میتوانید با تورهای ویژه املاک ما همراه شوید و از موارد موجود بازدید نمایید .

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next