منطقه بیوک چکمجه استانبول

منطقه بیوک چکمجه استانبول

منطقه بیوک چکمجه استانبول

بیوک چکمجه یکی از مناطق معروف جنوب غربی استانبول در قسمت اروپایی است که از شرق با منطقه بیلیک دوزو و اسن یورت ، از غرب با منطقه سیلیوری ، از شمال با منطقه چاتالچا و آرناوات کوی و از جنوب با دریای مرمره همسایه است .منطقه بیوک چکمجه استانبول یکی از مناطقی بوده است که در سال های اخیر تغییرات بسیار خوبی داشته است به همین دلیل بسیاری از شرکت های ساختمانی  ترکیه در این منطقه به احداث پروژه های مسکونی و تجاری پرداخته اند. به علاوه دانشگاه هاى متعددى در اين منطقه قرار دارند كه همين موضوع باعث رشد فرهنگى اين منطقه شده است. قایق سواری و پیاده روی در فضای سبز این منطقه و وجود کافه رستوران های متعدد کنار دریاچه حال و هوای بسیار قشنگی ایجاد کرده ، اين كافه و رستوران ها زمانى كه هوا مناسب است تا دير وقت باز هستند. مناطق دیدنی مختلفی از جمله پل سلطان سلیمان القانونی، خان کورچونلو، مسجد سوکولو محمد در این منطقه قرار دارد. همین طور يك مركز خريد بزرگ به نام آتريوس در اين منطقه وجود دارد.

نمایشگاه بزرگ تویاپ در بیوک چکمجه

نمایشگاه تویاپ استانبول ، بزرگترین و مشهورترین مرکز نمایشگاهی ترکیه است . این مرکز نمایشگاهی که در منطقه بیوک چکمجه قرار گرفته است ، موجب شده است که در سراسر سال این منطقه مملو از بازدیدکنندگانی باشد که برای بازدید از نمایشگاههای مختلف به نمایشگاه تویاپ مراجعه میکنند . همچنین در نزدیکی این مرکز نمایشگاهی چندین هتل قرار گرفته است تا افرادی که به قصد بازدید از نمایشگاه به استانبول سفر میکنند ، بتوانند به راحتی در نزدیکی نمایشگاه اقامت داشته باشند .

دسترسی به وسایل نقلیه عمومی در بیوک چکمجه

بزرگراه های تم و دی – 100 از منطقه بیوک چکمجه استانبول عبور میکند . همچنین با استفاده از تاکسی ، دلموش و مينى بوس مى توانيد خود را به اتوبان ای 5 و متروبوس برسانید و از طريق اين وسيله نقلیه به راحتی به هر كجاى شهر مى خواهيد برويد ، خط متروی استانبول هنوز در این منطقه فعال نشده است و به همین دلیل حمل و نقل از طریق مترو در این منطقه میسر نمیباشد .

بیوک چکمجه برای چه کسانی مناسب است؟

زندگی در یک منطقه آرام و دنج در خانه هایی با منظره دریاچه یک گزینه فوق العاده برای افرادی هست که خواهان زندگی به دور از شلوغی و هیاهو مرکز شهر هستند ، کسانی که قصد خرید ملک به منظور سرمایه گذاری را دارند حتما از این منطقه بازدید می کنند. پروژه هایی با کیفیت و امکانات کامل با منظره های زیبا و همچنین داشتن قیمت مناسب برای هر شخصی جذاب خواهد بود. اگر مایل به سرمایه گذاری و خرید ملک در این منطقه میباشید ، مشخصات ملک مورد نظر خودتان را به مشاوران ما اعلام کنید  تا بهترین مورد ها را با بهترین قیمت ها  به شما معرفی کنیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next