ساپانجا

ساپانجا و دریاچه ساپانجا طبیعتی بکر

ساپانجا یکی از شهرهای کوچک توریستی است که در قسمت شرقی و در فاصله یک ساعتی شهر استانبول واقع شده است و به دلیل وجود دریاچه ای به نام دریاچه ساپانجا مشهور است . این شهر کوچک و کم جمعیت ، مقصدی بکری با طبیعتی بسیار زیباست . در این منطقه خبری از هیاهو و همهمه شهری نیست و طبیعت زیبا و دست نخورده تمامی مسافران را شیفته خود می کند .

مهمترین جاذبه گردشگری این روستا دریاچه ای به همین نام یعنی ساپانجا می باشد . دریاچه ای زلال که اطراف آن راگونه های مختلف گیاهی و درختان پوشانده است . این دریاچه در چمنزارها و دشت های آداپازی واقع شده که کوهها آن را احاطه کرده اند .در کنار هم قرار گرفتن جنگل و چمنزار و دریاچه و کوه , طبیعتی بکر و زیبا را به ارمغان آورده است .دور تا دور دریاچه جاده هایی برای قدم زدن و پیاده روی ساخته شده است که اگر از نشستن در کنار دریاچه خسته شدید می توانید در آنها به پیاده روی و دوچرخه سواری بپردازید و همینطور میتوانید از قایق سواری روی دریاچه نیز لذت ببرید.

در اطراف دریاچه رستورانها و فست فود های مناسبی قرار دارن که می توانید هر آنچه باب میلتان است نوش جان کنید . معروف ترین این غذاها در ساپانجا ماهی قزل آلا می باشد . این قزل آلاها معمولا در دریاچه ساپانجا پرورش می یابند و مزه خاص خود را دارند .

یکی دیگز جاذبه های ساپنجا که موجب شده است تا این شهر در زمستان هم پر از توریست باشد ، چشمه های آبگرم طبیعی و هتل های متعددی است که برای استفاده از این حوضچه های آبگرم تعبیه شده اند . علاوه بر این پیست اسکی مشهور کار تپه نیز که در فاصله ۳۰ دقیقه ای از مرکز ساپانجا قرار گرفته است ، یکی دیگر از جاذبه های توریستی این منطقه محسوب میشود.

بهترین راه دسترسی به ساپانجا استفاده از خودرو می باشد و شما فقط با یک ساعت رانندگی از استانبول ، در مرکز ساپانجا خواهید بود اما اگر به خودرو دسترسی ندارید می توانید از قطاری که از آداپازی عبور میکند استفاده کنید و به شهر ساپانجا سفر کنید .

هر ساله در ساپانجا جشنواره تابستانی در ماههای تیر و مرداد برگزار می شود . در این جشنواره کنسرت و تئاتر و رقص های بسیار جالب اجرا می شود از این رو هنرمندان و هنر دوستان زیادی در این مدت به ساپانجا سفر می کنند و لحظات خوشی را در کنار طبیعت بکر سپری می کنند . علاوه بر این جشنواره صنایع دستی و غذاهای محلی نیز برگزار می شود .

خرید و فروش ویلا و آپارتمان و سرمایه گذاری در ساپانجا

نزدیک بودن ساپانجا به استانبول و طبیعت زیبای این منطقه موجب شده است تا متقاضیان بسیار زیادی برای خرید زمین ، ویلا و آپارتمان به این منطقه مراجعه کنند.  خرید ویلا و آپارتمان در ساپانجا گزینه بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند در منطقه ای با ارزش سرمایه گذاری  کنند . در منطقه ساپانجا نرخ خرید آپارتمان و ویلا پایین تر از استانبول و شهر های بزرگ در ترکیه می باشد . قرار گرفتن مدرنیته و طبیعت بی نظیر در کنار هم باعث رشد این منطقه بوده و در طول چند سال گذشته املاک این منطقه رشد بسیار زیادی را تجربه کردند و با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده در این منظقه  و هتل های ایجاد شده و  زیر ساخت هایی که برای افزایش تعداد توریست در ساپانجا انجام شده ، پیش بینی میشود که رشد چشم گیر این منطقه ادامه خواهد داشت. در سال گذشته در منطقه ساپانجا در میان خریداران خارجی عربها رکورد دار بوده اند . با این روند ساخت و ساز ملک در ساپانجا می توان این منطقه را گزینه خوبی برای سرمایه گذاری دانست . برای کسانی که به یک زندگی در آرامش و دور از شلوغی شهر در کناره طبیعت بکر و زیبا فکر می کنند , ساپانجا همان منطقه رویاییست که می خواهید .

شرکت ما با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش ویلا و آپارتمان و سرمایه گذاری در ساپانجا می تواند شما را از صفر تا صد در این مسیر همراهی کند . پس برای بهترین سرمایه گذاری ها با ما تماس بگیرید .

0 ملک
مرتب بر اساس:

هیچ ملکی پیدا نشد

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next