سرمایه‌گذاری در کشور قبرس شمالی

با خرید ملک و پرداخت آن به صورت اقساطی، هر سال شاهد رشد بیش از 15 درصدی سرمایه خود باشید. خرید ملک در کشور قبرس شمالی و اجاره آن، امکان درآمد ارزی به پوند و دریافت اقامت برای خود و خانواده تان را خواهد داشت.

درخواست مشاوره رایگان

خرید اقساطی املاک در قبرس شمالی

یکی از مزایای عالی خرید ملک در قبرس شمالی توسط شرکت ما، امکان قسط‌بندی است. این شرایط ویژه به شما کمک می‌کند تا بتوانید با توجه به بودجه‌ای که دارید و با راهنمایی‌های مشاوران ما، بهترین و درست‌ترین انتخاب را داشته باشید.

درآمد ارزی با پوند انگلستان با خرید ملک

مشاوران املاک ما به شما کمک خواهند کرد تا ملک خریداری شده خود را اجاره دهید و به درآمد ارزی به پوند برسید.

۳ روز اقامت رایگان

اگر قصد خرید ملک در کشور قبرس شمالی را دارید، نگران بازدید از پروژه ها نباشید. 3 روز اقامت شما در کشور زیبای قبرس شمالی میهمان ما خواهید بود تا با خیال راحت و فرصت کافی، با مشاورین ما پروژه های برتر این کشور را بازدید کرده و با خریدتان، اقامت خود و خانواده تان را دریافت کنید.

باما در ارتباط باشید

ما در همه مراحل خرید کنارتان هستیم تا بهترین پروژه ها را به شما نشان دهیم.

می‌توانید از نقاط مختلف دنیا به دفاتر ما در کشورهای مختلف بیایید و قرارداد ببندید.
ما در بستن قرارداد و تنظیم اجاره خانه همراهتان هستیم.

مراحل خرید خانه در قبرس شمالی

۱

انتخاب ملک

۲

تنظیم قرار داد

۳

پرداخت ۳۰% از قیمت ملک

۴

اقامت

انتخاب ملک

۱

تنظیم قرارداد

۲

پرداخت ۳۰% از قیمت ملک

۳

اقامت

۴

Northern Cyprus

ثبت سند و شرایط اقامت در قبرس شمالی

برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی، کافیست ۳۰% از مبلغ کل ملک را پرداخت نمایید و پس از آن با قرارداد ملک خریداری شده و همراهی مشاوران سان اند سندز به اداره ثبت بروید و ملک خود را به ثبت برسانید. سپس وارد مرحله اقامت می‌شوید که تقریبا ۲۱ روز کاری به طول می‌انجامد.

صدور اقامت برای اتباع خارجی به هیچ وجه به شرط حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در این کشور نیست. شما می‌توانید در هر زمان و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج یا داخل شوید. بعد از ۵ سال اقامت پی‌درپی، شما می‌توانید اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت کنید.

چرا
Sun & Sands ؟

۱۲سال سابقه درخشــــان

درخواست مشاوره رایگان

پروژه‎‌ها

آپارتمان لوکس در منطقه ایسکله

خرید آپارتمان لوکس در پروژه ای ساحلی در منطقه لانگ بیچ

خرید آپارتمان با قیمت مناسب در منطقه فاماگوستا

خرید آپارتمان آماده تحویل با گارانتی اجاره در شهر گیرنه

ما فعالیت خود را از سال 2010 و از شهر آلانیا در ترکیه آغاز کرده ایم. ما با تلاش و پشتکار و پایبندی به تعهدات مالی و اخلاقی و اعتماد شما، به سرعت پله های ترقی را سپری نمودیم . ما در طی این سالها شعبات خود را در کشور ترکیه به شهرهای استانبول (دفتر مرکزی) ، آلانیا ، ایزمیت ، ساپانجا گسترش دادیم و اقدام به بازگشایی شعب در کشورهای قبرس شمالی ، قزاقستان و ایران کردیم. مشاورین ما با تسلط به زبانهای فارسی ، ترکی ، انگلیسی ، روسی و عربی آماده ارائه خدمات با کیفیت و اطلاعات صحیح و مفید به مشتریان محترم می باشند .
error: Content is protected !!
Previous
Next