بیمارستان های ترکیه

بیمارستان های ترکیه

در ابتدای این بخش باید گفت که بیمارستان های ترکیه جز بهترین بیمارستان های جهان به شمار میروند.به طور کلی در کشور ترکیه حدود 1200 بیمارستان دولتی و خصوصی وجود دارد.از بهترین بیمارستان های موجود در ترکیه میتوان به بیمارستان های آمریکایی اشاره کرد.بیمارستان های آمریکایی معمولا هزینه زیادی برای بیماران به بار می آورد.یکی دیگر از بهترین بیمارستان های ترکیه در استانبول میتوان بیمارستان آمریکن هاستانه سی را نام برد که در منطقه شیشلی  واقع شده است.اگر به دنبال هزینه مناسب تر ولی در عین حال خدمات و امکانات بالا هستید بیمارستان خصوصی آجی بادام در استانبول میتواند گزینه خوبی برای شما باشد.همچنین این بیمارستان خدمات مناسبی به طور ویژه در اختیار خارجی ها قرار میدهد.

یکی دیگر از بهترین بیمارستان های ترکیه البته اینبار درخصوص درمان سرطان و شیمی درمانی میتوان به بیمارستان آنادولو اشاره کرد.سطح خدمات پزشکی این بیمارستان در حدی بالاست که از آن به عنوان 10 بیمارستان برتر دنیا یاد میشود.

میتوان اظهار داشت که بسیاری از سفر هایی که به این کشور میشود نه تنها جهت گردشگری بلکه مقاصد درمانی از اهداف گردشگران میتواند باشد.هزینه های درمانی در ترکیه نسبت به ایران بالاتر است اما اگر خودرا در این کشور بیمه کنید میتوانید به راحتی از خدمات ارائه شده در بهترین مراکز درمانی این کشور بهره ببرید.نوع این بیمه میتواند خصوصی و یا دولتی باشد اما سقف هزینه های آن بسته به مبلغی است که خودتان برای آن بیمه خواهید پرداخت.

مقدار هزینه ای که برای درمان باید در این کشور بپردازید به طور کامل تحت تاثیر نوع درمان و بیماریه انتخابیتان بستگی دارد.اما به طور مثال هزینه درمان سرطان و شیمی درمانی در بیمارستان های ترکیه از 10 هزار لیر شروع میشود. گه نسبت به قیمت های ایران بیشتر است. لازم به ذکر است اورژانس(112)در تمامی شهر های ترکیه معاینات اولیه را دز محل و به صورت رایگان انجام میدهد.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next