مشاوره با وکیل حقوقی در ترکیه و قبرس شمالی

با توجه به اینکه مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که اغلب خریداران کملک در ترکیه و قبرس شمالی به آن نیاز دارند ، شرکت سان اند سندز برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود اقدام به راه اندازی بخش مشاوره حقوقی رایگان برای مشتریان خود می باشد . تمامی خریدارانی که اقدام به خرید ملک از شرکت سان اند سندز نموده اند می توانند در دوبخش شهروندی و عقد قرارداد از مشاوره حقوقی رایگان توسط وکلای مجرب و حرفه ای بهره مند شوند .

مشاوره حقوقی اخذ شهروندی در ترکیه و قبرس شمالی

شرکت سان اند سندز برای رعایت حال مشتریان خود برای مشاوره حقوقی شهروندی از وکیل ویژه مهاجرت استفاده نموده است . وکیل مجرب و حرفه ای این شرکت آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه می باشد و ضمن مشاوره کامل ، کلیه مراحل اخذ شهروندی را برایتان شرح خواهند داد . همچنین وکلای حقوقی این شرکت در تمامی مسیر اخذ شهروندی همراه شما خواهند بود . لازم به ذکر است که خدمات مشاوره حقوقی برای خریدارانی که ملک خود را از شرکت سان اند سندز خریداری نموده اند کاملا رایگان می باشد .

مشاوره حقوقی عقد قرارداد ملک در ترکیه و قبرس شمالی

همانطور که می دانید پیش از امضای هرگونه قراردادی ، ابتدا باید تمامی نکات نوشته شده در قرارداد را با دقت خواند و از لحاظ حقوقی مورد بررسی قرار داد . به همین منظور و جلوگیری از بروز هرگونه مشکلات احتمالی شما می توانید از سیستم مشاوره حقوقی ما استفاده نمایید و با وکیل رسمی شرکت مشاوره داشته باشید . شما می توانید تمامی سوالات خود را در زمینه شرایط عقد قرارداد ، نحوه انتقال سند و هرگونه وکالتنامه را بپرسید و با اطلاعات کامل نسبت به عقد قررداد اقدام نمایید .

نحوه استفاده از خدمات مشاوره حقوقی ما در ترکیه وقبرس شمالی

  • مشاوره حقوقی ، سرویس ویژه ای است که فقط مشتریانی که از طریق شرکت سان اند سندز اقدامدبه خرید ملک در ترکیه یا قبرس شمالی نموده اند می توانند به صورت رایگان از آن استفاده نمایند .
  • بخش حقوقی شرکت سان اند سندز با وکیل رسمی مهاجرت و همچنان وکیل رسمی عقد قرارداد در خدمت شما عزیزان می باشد .
  • مشتریان این شرکت در ابتدا می توانند از سیستم مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی استفاده نمایند و در صورت تمایل می توانند از سرویس مشاوره ما به صورت حضوری در دفاتر این شرکت استفاده نمایید .
  • مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر می باشد .
  • جهت مشاوره با وکلای این شرکت در ترکیه و قبرس شمالی می توانید از طریق راههای ارتباطی در همین صفحه اقدام نمایید .

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next