استانبول

خرید آپارتمان در استانبولاستانبول بدون شک یکی اززیباترین و دیدنی ترین شهرهای دنیاست که سالانه توریست های بسیار زیادی را به خود جذب می کند و خرید خانه، ملک و آپارتمان در استانبول یکی از بهترین سرمایه گذاری هاست. این شهر که آمیزه ای از تاریخ و دنیای مدرن است،روی 7 تپه بنا شده است و پر از دیدنی های منحصر به فرد است.مطئئمن باشید که از سفر و یا اقامت در این شهر لذت خواهید برد و خاطراتی خوش برای شما به همراه خواهد داشت.در سالهای اخیر سرمایه گذاری های بسیار زیادی درشهر استانبول انجام شده است و چهره شهر کاملاٌ عوض شده و مناطق جدید بسیاری به استانبول اضافه شده اند. در مرکز و اطراف شهر استانبول پروژه های ساختمانی بسیار زیادی شروع به ساخت و ساز کرده اند و پروژههای لوکس و جدید به چهره قدیمی و تاریخی شهر اضافه شده اند.سرمایه گذاران خارجی نسبت به خرید آپارتمان در استانبول اقدام کرده اند و با توجه به سرمایه گذاران خارجی، پروژههای بزرگ به بهره برداری رسیدند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]استانبول حدود 15 میلیون جمعیت دارد که در دو بخش آسیای و اروپایی این شهر متمرکز هستند. بیشتر دیدنی های این شهر در قسمت مرکزی بخش اروپایی متمرکز شده است و به همین دلیل توریست هایی که از این شهر بازدید می کنند بیشتر مایلند در بخش اروپایی استانبول و اطراف میدان تکسیم اقامت داشته باشند اما برای خرید ملک در استانبول ، در بخش های آسیایی و اروپایی استانبول ،مجتمع های لوکس احداث شده است. ممکن است بعضی از مجتمع ها تا مرکز شهر فاصله داشته باشند اما ،هم بسیاز لوکس و مدرن و به روز ساخته شده اند و هم اینکه با توجه به ساختار سازی استانبول و اینکه وسایل عمومی حمل و نقل از قبیل مترو تمام استانبول را پوشش میدهد ، رفت و آمد شما به مرکز شهر کار سخت و پر هزینه ای نیست.

خرید ملک در استانبول
اجاره ملک در استانبولدر استانبول پروژههای ساختمانی بزرگ و مجهز در حال ساخت و ساز است که علاقمندان به خرید خانه در استانبول میتوانند نسبت به خرید ملک اقدام کنند.برخی از پروژه ها دارای شرایط پرداختی ویژه با اقساط و یا وام بانکی هستند و علاقمندان به خرید آپارتمان در استانبول میتوانند ازشرایط ویژه این پروژهها استفاده کرده و با بهترین شرایط صاحب ملک شوند. علاقمندان به خرید خانه در استانبول با شرایط نقدی نیز میتوانند از تخفیف نقدی قابل توجه شرکت های ساختمانی که گاهی از اوقات تا ۲۰ درصد نیز میرسد استفاده کنند و ملک، آپارتمان و خانه مورد نظر خود را با بهترین قیمت در استانبول خرید کنند.

اما در کنا همه اینها ، وجود یک آژانس املاک حرفه ای میتواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند و باعث بشود تا خرید و سرمایه گذاری خوبی داشته باشید. اول اینکه یه مشاور املاک حرفه ای در مورد مناطق مختلف شهر استانبول به شما اطلاعات کامل میدهد و مناطق ویژه سرمایه گذاری در این شهر را به شما نشان میدهد. به یاد داشته باشیم که شهر ستانبول یک متروپول با مساحتی حدود ۷ برابر شهر تهران میباشد و انتخاب ملک مناسب و ویژه سرمایه گذاری کار راحتی نیست. یه آژانس املاک و مشاور حرفه این میتواند بهترین مجتمع ها را در هر منطقه به شما پیشنهاد کند و در ارتباط با شرکت های ساختمانی معتبر به شما اطلاعات دقیق بدهد.

اجاره آپارتمان در استانبول

نکته مهم انتخاب پروژههایست که مورد اطمینان باشند و بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید آپارتمان مورد نظر خود اقدام کنید. به علاوه وظیفه دیگر یک شرکت املاک ، گرفتن بهترین قیمت برای شماست تا بتوانید با مناسب ترین قیمت آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنید ، مهمتر از همه اینکه شرکت املاک بتواند تا پایان پروسه فروش در کنار شما باشد و خدمات پس از فروش را نیز برای شما انجام دهد. در این زمینه شرکت ما میتواند پروژههایی با قیمت مناسب وشرایط ویژه و مورد اطمینان جهت سرمایه گذاری به شما معرفی کند ، همینطور تا پایان پروسه خرید و با خدمات کامل پس از خرید در خدمت شما خواهیم بود.کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما در زمینه خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری در استانبول استفاده کنید.

تا قبل از سال 2018 با خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول به ارزش 500000 دلار می توانستید شهروندی این کشور را در یافت نمایید. اما طبق قوانین جدید تصویب شده برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه ، اگر شخص خارجی اقدام به خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول به ارزش 250000 دلار نماید می تواند شهروندی و پاسپورت کشور ترکیه را برای خود ، همسر و فرزندان زیر 18سال خود دریافت نماید. می توان گفت ارزش سرمایه گذاری و دریافت شهروندی در سالهای جدید به نصف کاهش یافته است.

البته لازم به ذکر است که ارزش 250000 دلاری آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول باید از طرف دولت تائید شود وشما قبل از خرید حتما باید از قیمت واقعی آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول اطمینان حاصل فرمایید.

با توجه به قوانین جدید تصویب شده و موقعیت جغرافیای و استراتژیکی این کلان شهر بسیاری از مهاجرین از سراسر جهان به این شهر هجوم آوردند. به طوری که 2 سال گذشته بی سابقه ترین فروش آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول به وقوع پیوست.

این فروش بسیار زیاد آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول در مدت زمان کوتاه سبب به راه افتادن بازار پر رونق و سود آور ملک در شهر استانبول شده است. در سالهای اخیر به حدی خرید و فروش آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول پر رونق و سود آور بوده است که قیمت ملک در برخی از مناطق استانبول 2 تا 3 برابر شده است. همین رشد سرمایه توجه بسیاری از سرمایه گذاران و سازندگان داخلی و خارجی را به خود جلب کرد. پیش بینی می شود که این بازار ملک در استانبول همچنان به رشد و سود آوری خود ادامه دهد و پیشنهاد خوبی برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

دریافت شهروندی با خرید ملک در استانبول

همانطور که در بالا اشاره کردیم هرشخص خارجی می تواند با خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول به ارزش 250000 دلار که دولت ارزش آن را تائید کرده باشد می تواند برای خود ، همسر و فرزندان زیر 18 سال خود شهروندی و پاسپورت ترکیه را دریافت نماید. اما خرید خانه شما در استانبول باید شرایطی نیز داشته باشد تا شامل دریافت شهروندی شود:

  • پرداخت وجه خرید ملک به صورت نقدی
  • ملک خریداری شده تا سه دست قبل به نام افراد خارجی نباشد
  • تا سه سال حق فروش ملک را ندارید
  • تاییدیه ارزش ملک توسط دولت

در این صورت شما می توانید شهروندی و پاسپورت ترکیه را از طریق خرید آپارتمان ، ملک و خانه در استانبول دریافت نمایید. شما با دریافت شهروندی کشور ترکیه می توانید از تمامی مزایای شهروندی در این کشور بهره مند شوید. به عنوان مثال می توانید از امکانات درمانی رایگان استفاده نمایید یا می توانید اقدام به دریافت کریدیت کارت نمایید و یا به صورت رایگان از امکانات آموزشی و پرورشی استفاده نمایید.

خرید آپارتمان، ملک و خانه در استانبول

اگر قصد خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول را دارید باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

اگر قصد دریافت اقامت بر روی ملک خریداری شده را دارید باید بدانید که طبق قوانین اداره نفوس و ثبت آدرس ، در هر منطقه از شهر استانبول 25 درصد جمعیت ساکن می توانند مهاجرین باشند و وقتی این حد از جمعیت در یک منطقه باشد به افراد دیگر در آن منطقه اقامت داده نمی شود. پس حتما در مورد منطقه ای که در آن ملک می خرید تحقیق نمایید.

نسبت به ارزش واقعی آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول اطمینان حاصل فرمایید.

از مشاورین املاک معتبر و با سابقه اقدام به خرید ملک نمایید و از خرید خانه از اشخاص غیر حقیقی در ترکیه جدا خودداری فرمایید.

شهر استانبول یک شهر بزرگ با مناطق زیاد و متفاوت می باشد. بعضی از مناطق این شهر کارگر نشین و از قشر فقیر این شهر می باشند. قبل از اینکه به ارزانی ملک توجه فرمایید ، به منطقه ای که ملک در آن واقع شده توجه کنید و منطقه را کاملا مورد بررسی قرار دهید.

و جمله آخر

اگر قصد خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول را دارید می توانید با مشاورین مجرب ما در زمینه خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در استانبول تماس حاصل فرمایید. ما با سالها تجربه و سابقه درخشان در زمینه خرید ملک و مستغلات در استانبول می توانیم شما را به بهترین روش راهنمایی و همراهی کنیم. همچنین با در دست داشتن پروژه های نو ساز و دست دوم در تمامی مناطق شهر استانبول ، بهترین قیمت ، بهترین مشاوره و بهترین شرایط خرید را برای شما فراهم خواهیم کرد. از طریق راههای ارتباطی با مشاورین ما در ارتباط باشید.

289 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next