خدمات ما پیش از فروش ملک

 

مشاوره دقیق و اصولی توسط کارشناسان مجرب ما و آشنایی با سلیقه و نیاز های مشتری خرید ملک ، اصلی ترین و مهمترین قدم پیش از خرید ملک در ترکیه و قبرس شمالی می باشد . ما با سالها کار و تجربه در زمینه خرید و فروش ملک در کشور ترکیه و قبرس شمالی بهترین پیشنهاد های سرمایه گذاری در ترکیه و قبرس شمالی را نسبت به بودجه و سلایق شما به شما معرفی خواهیم کرد . با ارسال فایل های املاک فروشی در ترکیه و قبرس شمالی شما با املاک موجود در این کشور ها بیشتر آشنا خواهیم کرد و به تمامی سوالات شما پاسخ درست و قانونی خواهیم داد .

افزایش قیمت املاک و مستغلات در ترکیه

از شما به صورت حضوری در دفاتر این شرکت در شهرهای استانبول ، آلانیا ، آنتالیا و ایزمیت در ترکیه و همچنین در کشور قبرس شمالی پذیرایی می کنیم و ضمن آشنایی بیشتر اطلاعات کامل تر و جامع تری از املاک موجود در این کشورها را در اختیار شما قرار خواهیم داد . نحوه سرمایه گذاری و خرید ملک و همچنین نحوه دریافت اقامت و شهروندی در این مقاصد را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از تعدادی از املاک حاضر نیز بازدید خواهیم کرد .

تمامی این خدمات به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، فقط کافیست از طریق راههای ارتباطی در همین صفحه با مشاورین و کارشناسان ما در ترکیه و قبرس شمالی ارتباط برقرار نمایید تا از خدمات حرفه ای این شرکت برخوردار شوید :
• مشاوره تلفنی و ارسال فایل املاک در ترکیه و قبرس شمالی
• مشاوره حضوری در دفاتر این شرکت در شهرهای ترکیه و قبرس شمالی
• دریافت اطلاعات تکمیلی و پاسخگویی به سوالات در مشاوره حضوری
• نحوه سرمایه گذاری و نحوه اخذ اقامت یا شهروندی و بررسی آن
• بازدید از تعدادی املاک در شهرهای ترکیه یا مناطق قبرس شمالی

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next