آلانیا

 بدون شک یکی از زیباترین شهرهای ساحل دریای مدیترانه میباشد و خرید خانه، ملک، آپارتمان و ویلا در آلانیا گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری است.  آلانیا دهکده توریستی کوچکی است که در استان آنتالیا و در فاصله  یک ساعت و نیم  ساعتی از شهر آنتالیا واقع شده است. جمعیتی حدود سیصد هزار نفر دارد که در تابستان ها به حدود سه برابر میرسد. این شهر مقصد بسیاری از توریست های اروپایی، روسیه و همچنین ایرانی است که در ایام بهار و تابستان به آلانیا سفر می کنند  و لذت میبرند .در این شهر اقامت می کنند .اگر زندگی در محیطی آرام، در کنار ساحل دریا و در مجتمع های لوکس و با امکانات کامل مورد نظر شما است، مکان مناسبی را برای اقامت خود انتخاب کرده اید. دریای مدیترانه از یک طرف و کوههای تروس از طرف دیگر موجب شده تا این شهر طبیعت بسیار زیبایی داشته باشد و به علاوه آب و هوای مدیترانه ای و گرمای هوا موجب شده تا توریست های زیادی از اروپا در ایام بهار و تابستان به این شهر سفر کنند.

خرید ملک درآلانیا

در سالهای اخیر شهر آلانیا رشد روز افزون داشته و چهره شهر از یک دهکده توریستی کوچک، به شهری کوچک و تمیز با امکانات مناسب تبدیل شده است. در فاصله 30 کیلومتری این شهر فرودگاه قاضی پاشا شروع به فعالیت نموده است و روزانه پروازهایی از آنکارا و استانبول به این فرودگاه انجام میشوند و در فصل بهار و تابستان نیز پروازهای چارتر مستقیم از شهرهای مختلف اروپا به این فرودگاه انجام میشود و این امر موجب شده تا تعداد توریست هایی که به این شهر سفر میکنند افزایش چشمگیری داشته باشند و به همین دلیل سرمایه گذاری خارجیان در شهر آلانیا بسیار رونق یافته است و باعث افزایش خرید آپارتمان و ویلا در آلانیا در این شهر شده است . افرادی که قصد اقامت در این شهر را دارند ، یا افراد سرمایه گذاری که قصد خرید خانه، ملک، ویلا و سرمایه گذاری در آلانیا دارند، موجب رونق گرفتن ساخت و ساز و همینطور خرید ملک در این منطقه شده اند .

اجاره ملک درآلانیا

مجتمع های مسکونی بسیار لوکس در مناطق مختلف آلانیا احداث شده اند که دارای امکاناتی نظیر هتل های 5 ستاره هستند و به علاوه نسبت به سایر مناطق ترکیه و سایر شهرهای توریستی در دنیا، از قیمت مناسب تری برخوردارند و شما قادر خواهید بود با  قیمت بسیار مناسب اقدام به خرید ملک در آلانیا کنید و  از زندگی در مجتمع های بسیار لوکس  لذت ببرید. به همین دلیل در سالهای اخیر جمعیت خارجی ها در شهر آلانیا افزایش یافته و با توجه به آب و هوای خوب این شهر ، تمایل خارجی ها به اقامت در آلانیا بیشتر شده است.

شهرآلانیا دارای مناطق مختلفی میباشد که همگی درکناره دریای مدیترانه قرار گرفته اند. بعد از فرودگاه قاضی پاشا اولین منطقه کارگیجاک است ودرکنارآن منطقه محموتلارقرار گرفته است .درمسیرمان به طرف مرکزشهربعد ازمنطقه محموتلار، منطقه کستل، منطقه توسمور ومنطقه اوبا و سپس مرکز شهرآلانیا قرارگرفته است در سالهای اخیر خارجیانی که قصد خرید ملک در آلانیا را داشته اند بیشتر مناطق محموتلار،کستل و اوبا را برای اقامت انتخاب کرده اند .این مناطق هم نوساز هستند و هم نسبتاٌ به مرکز شهر نزدیک هستند و باماشین حدود 15 تا20 دقیقه تا خیابان آتاتورک در مرکز شهر آلانیا فاصله دارند .

خرید آپارتمان در آلانیا

مرکزشهرآلانیا نسبت به سایرمناطق این شهر قدیمی تراست و اگر علاقمند به زندگی در مرکز شهر آلانیا هستید ، مجتمع های مسکونی کوچکتر و قدیمی تر هستند اما دسترسی بسیار راحتی به مناطق دیدنی شهر و همچنین مراکز خرید آلانیا دارند .این منطقه از شهر پر از هتل های کوچک میباشد .هتلهای این منطقه خیلی لوکس نیستند اما از لحاظ موقعیت مکانی در منطقه بسیارمناسبی قرارگرفته اند و به همین دلیل مورد توجه بسیاری ازتوریستهای اروپایی قرار دارند.بعد از مرکز شهر آلانیا وقتی مسیررا به طرف آنتالیا ادامه میدهیم ، منطقه های آوسالار وکناکلی قرارگرفته اند .این منطقه ها محل قرار گرفته هتلهای لوکس و 5 ستاره آلانیا است که در سالهای اخیر احداث شده است.

اجاره آپارتمان درآلانیا

اگر قصد خرید آپارتمان و خرید خانه در آلانیا را دارید، پیشنهاد میکنیم املاک موجود در پایین صفحه را ببینید و در این وب سایت ما بهترین املاک آلانیا را که با قیمت مناسب آمده فروش هستند را جمع آوری کرده ایم.  اگر سوالی در  ارتباط با شرایط زندگی در این شهر و یا سرمایه گذاری در این شهر را دارید، اطلاعات مورد نیاز را از همکاران ما در دفتر تهران و ترکیه دریافت کنید و سپس تصمیم گیری کنید.میتوانید ازخدمات مشاوره رایگان دفتر ما استفاده کنید.کافی است به ما ایمیل بزنید ویا با شماره های موجود در سایت مربوط به دفتر ما در تهران وترکیه تماس بگیرید .

130 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next