خرید ملک در استانبول با شرایط اقساطی و دریافت سند

تقریباٌ میتوان گفت تمام شرکت های ساختمانی در استانبول، با شرایط اقساطی املاک خود را به فروش میرسانند . به جز تعداد محدودی از مجتمع های ساختمانی که فقط شرایط فروش نقدی دارند ، مابقی شرکت های ساختمانی شرایط خرید اقساطی بدون بهره بانکی را به مشتریان خود پیشنهاد می کنند . زمان این اقساط  معمولا به 24 تا 60 ماه متغییر است و همینطور پیش پرداخت هم بر اساس شرکت های ساختمانی مختلف بین 30 تا 50 درصد متغییر میباشد . اما اغلب 90  درصد شرکت ها با شرایط اقساطی سند ملک را واگذار نمی کنند و اگر شما مایل به خرید ملک در استانبول با شرایط اقساطی و دریافت سند میباشید ، انتخاب شما محدود به خرید از چند مجتمع ساختمانی  میباشد که در این بخش اطلاعات آنها را ذکر می کنیم .

  • راجع به خرید ملک در استانبول با شرایط اقساطی ، حتماٌ توجه داشته باشید که علیرغم اینکه همه شرکت های ساختمانی اعلام میکنند که برای خرید با شرایط اقساطی بهره ای دریافت نمی کنند ، اما باید توجه داشته باشیم که قیمت آپارتمان ها با شرایط خرید اقساطی ، از قیمت آپارتمان ها با شرایط خرید نقدی ، گرانتر است . در واقع میتوان گفت وقتی آپارتمانی را با شرایط نقدی خریداری میکنید ، شرکت ساختمانی به شما تخفیف ویژه ای را ( بین 10 تا 20 درصد ) پیشنهاد میکن که در شرایط اقساطی این تخفیف را دریافت نمیکنید .
  • آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی گه با شرایط دریافت سند به شما ملک با شرایط اقساطی میفروشند ، روی مابقی ملک شما رهن بانکی میگذارند . به عبارت ساده تر اگر ملکی را با شرایط اقساطی خرید می کنید و نصف هزینه آن را پرداخت میکنید و برای مابقی از شرایط پرداختی اقساطی استفاده می کنید ، شرکت ساختمانی برای مبلغ 50 درصد بدهی شما ، روی 50 درصد ملک شما رهن میگذارد و بعد از اینکه شما اقساط را به صورتکامل پرداخت کنید ، این رهن از روی ملک شما برداشته میشود .
  • نکته خوب برای خرید ملک با این شرایط این است که وقتی سند ملک به نام شما باشد ، میتوانید اقامت خود را روی سند ملکتان بدون هیچ گونه مشکلی دریافت کنید چون برای اداره مهاجرت فقط این اهمیت دارد که سند ملک به نام شما باشد و اینکه ملک در رهن بانک یا شرکت ساختمانی باشد ، اهمیتی ندارد .
  • ما همیشه سعی داریم که کلیه موارد موجود را از طریق وبسایت با شما به اشتراک بگذاریم ، اما برای کسب اطلاعات دقیق تر پیشنهاد میکنیم با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیر و با استفاده از تورهای بازدید از موارد موجود بازدید کنید .

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next