خرید آپارتمان های ارزان قیمت در استانبول

تعداد بسیار زیادی از متقاضیان خرید ملک در استانبول ، به دنبال خرید آپارتمان های ارزان قیمت در استانبول میباشند . برای اینکه شما بتوانید راحتتر موارد ارزان قیمت را در وبسایت ماپیدا کنید و مقایسه کنید ، ما آپارتمان هایی که ارزان قیمت هستند و تقریباٌ زیر مبلغ 350.000 لیر میباشند را در این بخش نمایش میدهیم . در ارتباط با این آپارتمان ها لازم هست به مواردی اشاره کنیم که شاید بتوانیم شما را در انتخاب آپارتمان مناسب راهنمایی کنیم .

  • اغلب آپارتمان های ارزان قیمت در بخش غربی استانبول واقع شده اند . بخش غربی استانبول شامل مناطق باغچه شهیر ، اسنیورت و بیلوکدوزو و آوجیلار میباشد.
  • قبلاٌ نیز در در بخش های مختلف وبسایت توضیح داده ایم که این مناطق خارج از شهر استانبول محسوب نمیشوند و بخشهایی از شهر استانبول هستند که دارای تمام امکانات رفاهی، مدرسه، بیمارستان، مراکز خرید و همینطور سیستم حمل و نقل عمومی میباشند و فقط با بخشهای قدیمی و مرکزی استانبول  از جمله میدان تکسیم و خیابان استقلال که بخشهای توریستی استانبول هستند و برای ما شناخته شده هستند، فاصله دارند .
  • این آپارتمان ها همانطور که ارزان قیمت هستند نمیتوانیم توقع کیفیت بسیار بالایی از ساخت آنها داشته باشیم . چون به طور کلی استاندارد زندگی ما در ایران از ترکیه بالاتر میباشد و به همین دلیل واقعیت این است که آپارتمانهای ارزان قیمت در استانبول خیلی کیفیت بالایی ندارند . اما این بدین معنا نیست که خرید آپارتمان های ارزان قیمت در استانبول مناسب نیست . منظور این است که اگر ارزانترین آپارتمان را انتخاب میکنید بر استانداردهای این آپارتمان ها از کیفیت و منطقه و موقعیت آنها توقع داشته باشید تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید .
  • آپارتمان هایی که در این بخش نمایش داده میشوند جزو ارزانترین پیشنهادات ما هستند اما اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر میباشید و همینطور اگر مایل به دریافت ویدئو از جزییات داخل آپارتمان ها میباشید ، با ما تماس بگیرید و همکاران ما در بخش فروش با ارائه اطلاعات کامل پاسخگوی تمام سوالات شما در ارتباط با خرید آپارتمان در استانبول خواهند بود .
  • توجه داشته باشید که برای اینکه خرید مناسبی داشته باشید ، حتماٌ میبایست از املاک پیشنهاد شده بازدید داشته باشید . سلیقه افراد متفاوت میباشد و تمام جزییات هیچگاه در عکس و فیلم قابل روئیت نیستند و شما میتوانید اطلاعات اولیه را از این طریق دریافت کرده و سپس برای بازدید از املاک اقدام نمایید . تیم کارشناسان بخش فروش ما آماده هستند تا برای بازدید از واحدها شما را همراهی کنند .

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next