خرید ملک در استانبول با پکیج های ویژه دریافت شهروندی ترکیه

با توجه به قوانین جدید در زمینه اخذ شهروندی ترکیه ، تعداد متقاضیان خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی این کشور در طول 2 سال گذشته ، افزایش چشمگیری داتشه است . مطابق این قوانین ، شهروندان خارجی ، تنها با خرید ملکی به ارزش 250.000 دلار به بالا و به شرط اینکه از زمان خرید به مدت 3 سال ملک خود را نفروشند ، میتوانند شهروندی ترکیه را ظرف مدت 4 ماه دریافت کنند . به موجب این قانون ملکی که شما خریداری می کنید باید ارزش کارشناسی 250.000 دلار به بالا را داشته باشد و از شخص ترک و یا شرکت ترک خریداری شود . در حال حاضر ما پکیج های بسیار متنوع و متفاوتی را میتوانیم با توجه به نیاز و سلیقه خریداران به آنها پیشنهاد کنیم تا هم شهروندی ترکیه را دریافت کنند و هم سرمایه گذاری مناسبی را انجام داده باشند . اگر مایلید در ارتباط با خرید ملک در استانبول با پکیج های ویژه دریافت شهروندی ترکیه اطلاعات بیشتری داشته باشید ، املاک موجود در این بخش را ببینید .

  • شما با این مبلغ میتوایند یک و یا چند ملک خریداری نمایید . تنها نکته مهم این است که ارزش کل سرمایه گذاری شما 250.000 دلار به بالا باشد .
  • میتوانید از ملک هایی استفاده کنید که برای شما شرایط اجاره گارانتی داشته باشند و همزمان که شهروندی ترکیه را دریافت میکنید ، سرمایه گذاری درستی هم انجام داده باشید و از ملک خودتان در آمد هم داشته باشید .
  • میتوانید از ملک هایی استفاده کنید که شرایط بازپرداخت سرمایه با سود پس از 3 سال را دارند و درواقع هزینه ای را که برای خرید ملک صرف کرده اید را پس از 3 سال با سود از شرکت سازنده پس گرفته و ملک را به آنها بفروشید .
  • میتوانید برای شهروندی ترک از خرید ملک های تجاری و اداری استفاده کنید .
  • میتوانید از زمین برای دریافت شهروندی ترک استفاده کنید . زمینی که ارزش آن بالای 250.000 دلار باشد نیز قابل استفاده برای پروشه شهروندی میباشد.
  • برای اینکه راجع پروسه شهروندی و شرایط و جزییات آن و همچنین املاکی را که با توجه به شرایط شما برای دریافت شهروندی ترکیه مناسب است ، اطلاعات بیشتری داشته باشید ، از مشاوره رایگان ما برای اخذ شهروندی ترکیه و همینطور مشاوره با کارشناسان ملک برای پیشنهاد املاک مناسب جهت دریافت پاسپورت ترک ، استفاده کنید.

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next