خرید ملک در قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور

چرا در قبرس شمالی ملک بخریم ؟

  • خرید ملک و اخذ اقامت قبرس شمالی تنها با پرداخت 35 درصد از مبلغ ملک
  • خرید ملک با قیمت مناسب تر نسبت به سایرکشورها
  • اقساط بلند مدت بدون بهره
  • بازگشت سرمایه از طریق اجاره ملک برای سرمایه گذاران به پوند انگلستان
  • اقامت در کوچک ترین و امن ترین کشور دنیا از دیدگاه مجله فوربز
  • امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا بر اساس آمار جهانی و بدون امتحان ورودی
  • داشتن بزرگترین و زیباترین ساحل ها با پرچم آبی

قبرس شمالی یا همان قبرس ترک از سال 1973 بعد از حمله ترکیه به یونان شکل گرفت . این کشور که نیمه کوچکتر شمالی جزیره قبرس را در بر گرفته مستعمره کشور ترکیه به شمار می رود . آب و هوای مدیترانه ای و ساحل های زیبا با شن های طلایی در کنار تحصیلات بین المللی و هزینه های مناسب تر زندگی و تحصیل نسبت به اروپا و سایر نقاط جهان این جزیره را به مقصد خوبی جهت مهاجرت و زندگی و همچنین گردش و تفریح مبدل کرده است . 

در سالهای اخیر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی اقدام به سرمایه گذاری بزرگ در این کشور نموده اند و این سرمایه گذاری ها باعث بالا رفتن قیمت ملک و افزایش سالیانه آن شده ، که پیش بینی می شود این روند همچنان ادامه داشته باشد . بسیاری از پروژه های ساختمانی در این کشور در حال ساخت می باشند و سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ در این کشور بسیار سود آور شده اند .

 تعداد زیادی از اتباع خارجی کشورهای مختلف اقدام به خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور نموده اند . 

در حال حاضر قبرس شمالی با خرید ملک به هرقیمتی ، اقامت این کشور را به خریدار و خانواده اون اعطا میکند و سالیانه قابل تمدید می باشد . 

افرادی که نیاز به اقامت در این کشور ندارند و فقط قصد سرمایه گذاری دارند می توانند از اجاره سالیانه ملک خود نیز در آمد ارزی بدست آورند .

همچنین این کشور یکی از امن ترین کشور های جهان می باشد که لقب کوچکترین کشور امن جهان را از آن خود کرده است . 

اگر قصد سرمایه گذاری در این جزیره زیبا را دارید ویا نیاز به خرید ملک برای مهاجرت و زندگی در قبرس شمالی را دارید حتما از املاک موجود در این بخش دیدن فرمایید . 

ما با سالها تجربه در زمینه خرید املاک و مستغلات در قبرس شمالی آماده ارائه خدماتی همچون خرید آپارتمان و ویلا در قبرس شمالی ، خرید زمین در قبرس شمالی ، اخذ اقامت قبرس شمالی ، تحصیل در قبرس شمالی و خدماتی از این قبیل می باشیم . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره با کارشناسان ما در قبرس شمالی  ازطریق راههای ارتباطی در همین صفحه اقدام نمایید . 

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next