ایزمیت و ساپانجا

ایزمیت یکی از شهر های کوچک و زیبای کشور ترکیه می باشد . شهر ایزمیت در استان کوجالی واقع شده است . برای آشنایی بیشتر با این شهر بی نظیر با ما همراه باشید :
اهمیت اقتصادی ایزمیت برای کشور ترکیه
شهر ایزمیت برای کشور و دولت ترکیه به سه دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است :
• اصلی ترین منبع تولید کاغذ در کشور ترکیه
• وجود پالایشگاه نفت در شهر ایزمیت
• بندر تجاری – مرکزی دریای مرمره در ایزمیت
دانستنی های شهر ایزمیت

این شهر در دل طبیعتی آرام و بی نظیر جای گرفته است . کوههای سرسبز و پر از درختان و گیاهان سبز در کنار خلیج در یای مرمره واقعا جذاب می باشد . ایزمیت دارای موقعیت جغرافیای خاص و بی نظیر است . این شهر مشرف به خلیج دریای مرمره است . همینطور در مجاورت کلان شهر استانبول واقع شده است . زمینی یک ساعت و نیم بین ایزمیت و استانبول فاصله است .
این شهر به بسیاری از شهر ها و استانهای کشور ترکیه از طریق خطوط راه آهن متصل می باشد . اتوبان ها و بزرگ راههای متعددی در این شهر احداث شده است . شهر هایی مثل استانبول و آنکارا و بسیاری از شهر های دیگر ترکیه از طریق ایزمیت به هم وصل شده اند .
تاریخچه شهر ایزمیت یا نیکومیدیا
نیکومیدیا نام شهر باستانی است که اکنون ایزمیت در آنجا واقع شده است . این شهر در ابتدا آستاکوس نام داشت . آستاکوس توسط جانشین اسکندر ویران و تاراج شد . در سال 264 پیش از میلاد نیکومدس اول شاه بیتینی این شهر را به عنوان پایتخت برگزید . او نام این شهر رانیکومیدیا گذاشت . نیکومیدیا از نام نیکومدس برگرفته شده است .
نیکومیدیا تا سال 258 میلادی از رشد و رونق و شکوفایی برخوردار بود . اما این شهر در همان سال مورد حمله گوتها قرار گرفت و باز غارت و ویران شد . نیکومیدیا در زمان امپراطوری روم به عنوان پایتخت خاوری منسوب شد . ولی دیری نپایید که بیزانتیوم به جای نیکومیدیا پایتخت روم شرقی شد . هنوز هم میتوان آثار باستانی به جامانده از آن دوره را در ایزمیت امروزی مشاهده کرد .
چرا شهر ایزمیت را برای زندگی انتخاب کنیم ؟
مزیتهای زندگی در این شهر زیبا ، بسیار است . ایزمیت برای زندگی در کنار خانواده یکی از بهترین شهر های ترکیه می باشد . زندگی در آرامش بدور از شلوغی شهر های بزرگ در کنار خانواده آرزوی هر خانواده ایست .
یکی دیگر از مزیتهای زندگی در ایزمیت نزدیکی به بسیاری از شهر های بزرگ ، ازجمله کلان شهر استانبول می باشد . همچنین زیبایی های این شهر با طبیعت سر سبز و کوههای زیبا در کنار خلیج در یای مرمره از مهمترین مزیتهای ایزمیت است .
زندگی در شهرهای کوچک ، روابط اجتماعی و ارتباطات دوستانه بیشتری نسبت به شهر های بزرگ به همراه دارد . این شهر با تمام کوچکی اما از امکانات رفاهی و عمومی بالایی بهره می برد . وجود بیش از 15 بیمارستان ، 7 مرکز خرید ، تعداد قابل توجهی مدرسه ، بازار های محلی ، مراکز فرهنگی و دانشگاه نشانگر امکانات رفاهی و عمومی این شهر است .
سرمایه گذاری و خرید ملک و مستغلات در ایزمیت
در سالهای اخیر و با توجه به تمام مطالبی که ذکر کردیم ، املاک و مستغلات در ایزمیت از رشد قابل توجهی برخور دار شد . همچنین با سرمایه گذاری دولت در 763 پروژه مختلف در سراسر ایزمیت این رشد و ترقی بییشتر از پیش گردیده است . با توجه به تمام مسائل می توان گفت سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در ایزمیت تمام گزینه های یک سرمایه گذاری پر سود را داراست .
سرمایه گذاری در قسمت املاک و مستغلات ایزمیت را می توان سه بخش خلاصه کرد :
• آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی لوکس
• ویلاهای مدرن و لاکچری
• زمین های کشاورزی و ساختمانی
درباره ما
ما با سالها تجربه در زمینه خرید ملک در ترکیه با اطمینان به شما میگوییم سرمایه گذاری در ایزمیت یک سرمایه گذاری بسیار پر سود است . اگر قصد خرید ملک در ترکیه و یا سرمایه گذاری در این کشور را دارید . با ما از طریق راههای ارتباطی در تماس باشید . ما با ارائه پروژه های پر سود در این کشور شما را راهنمایی خواهیم کرد .

4 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next