خدمات ما پس از فروش ملک

بعد از خرید ملک توسط خریدار همچنان به خدمات ما نیاز خواهید داشت و ما در تمامی این مسیر همراه شما خواهیم بود . بعد از خرید ملک ، خریدار نیاز به بنام کردن کنتور آب ، برق و گاز ملک خریداری شده دارد . کارشناسان ما با تکمیل مدارک شما و همراهی شما در تمامی ارگانهای مربوطه در کنار شما خواهند بود . همچنین شما بعد از خرید ملک می توانید برای اخذ اقامت ترکیه یا قبرس شمالی اقدام نمایید یا برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام نمایید . کارشناسان ما بعد از تکمیل مدارک مورد نیاز شما برای دریافت اقامت ، برای شما نوبت مراجعه (راندوو) از پلیس دریافت می نمایند . همچنین در روز مراجعه به پلیس شما را همراهی خواهند نمود . اگر شما قصد دریافت شهروندی ترکیه را دارید ، کارشناسان ما علاوه بر مشاوره مهاجرت و اخذ شهروندی تمامی مدارک مورد نیازبرای اخذ شهروندی شما را تکمیل و از طریق وکیل رسمی شرکت اقدام به دریافت شهروندی برای شما خواهند نمود .

افزایش قیمت املاک و مستغلات در ترکیه

در صورت بروز هرگونه سوال و نیاز به مشاوره در کشور ترکیه و قبرس شمالی شما می توانید با کارشناسان ما در این دو کشور ارتباط برقرار نمایید . ما تا انتهای مسیر خرید ملک در ترکیه و قبرس شمالی همراه شما خواهیم بود و شما می توانید از خدمات پس از فروش ما در ترکیه و قبرس شمالی استفاده نمایید . خدماتی از قبیل :
• همراهی شما توسط کارشناسان ما جهت به نام کردن کنتور آب ، برق و گاز
• ارائه لیست مدارک مورد نیاز و تکمیل آن جهت اخذ اقامت یا شهروندی
• دریافت نوبت مراجعه به پلیس خارجی ( راندوو) برای اخذ اقامت
• مشاوره با وکیل مهاجرت شرکت ما در صورت نیاز به اخذ شهروندی
• تکمیل مدارک وانجام پروسه اخذ شهروندی ترکیه

خاطر نشان میکنیم که علاوه بر خدمات ملکی در ترکیه و قبرس شمالی ، شما می توانید از خدمات این شرکت در زمینه اخذ اقامت و شهروندی ، تحصیلات در موسسات و دانشگاهها ، ثبت شرکت و راه اندازی مشاغل و خرید خودرو صفر و کارکرده در کیه و قبرس شمالی بهره مند شوید . در صورت نیاز به هر یک از این خدمات می توانید از طریق راههای ارتباطی در همین صفحه با مشاورین ما در ترکیه و قبرس شمالی ارتباط برقرار نمایید و از خدمات ارائه شده استفاده نمایید .

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next