اجاره آپارتمان سالانه در آلانیا

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

اجاره آپارتمان سالانه در آلانیا

 

با توجه به درخواست بسیار زیاد و سوالاتی شما عزیزان در ارتباط با اجاره آپارتمان سالانه در آلانیا ، ما در شرکت سان اند سندز بخش جداگانه ای برای اجاره سالانه در آلانیا فعال کردیم و  همکاران ما در این بخش برای اجاره آپارتمان مورد علاقه شما در شهر آلانیا در کنار شما خواهند بود ، در این قسمت لازم دیدیم توضیحاتی کلی در ارتباط با اجاره ملک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

 

  •  قبل از همه لازم است در ارتباط با مناطق مختلف شهر آلانیا اطلاعات کلی داشته باشید . شهر آلانیا شهری ساحلی است و مانند تمام شهرهای کنار ساحل آپارتمان هایی که در کنار ساحل واقع شده اند و آپارتمان هایی که منظره دریا دارند ُ‌نسبت به بقیه گرانتر هستند و به همان ترتیب اجاره بهای آنها نیز بالاتر است .

 

  • آلانیا شهر کوچکی است و تردد و رفت و آمد در این شهر به راحتی امکان پدیر است ، تقریباً میتوان گفت در هر نقطه ای از این شهر که اقامت داشته باشید، برای رفت و آمد به مرکز قدیمی شهر میتوانید به راحتی از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.

 

  • به دلیل ساحلی بودن آلانیا اغلب مجتمع های نوساز این شهر دارای امکانات تفریحی از جمله استخر سرباز ، استخر سرپوشیده و سالن ورزشی میباشند و معمولا پیدا کردن مجتمعی که هیچ یک از این امکانات را نداشته باشد ، کار راحتی نیست .
  • در شهر آلانیا خانه هایی که به صورت مبله و با شرایط سالیانه اجاره داده میشوند بیشتر از استانبول هستند و در صورتی که تمایل داشته باشید ، میتوانید آپارتمان مبله به صورت سالیانه اجاره کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

لطفا فرم زیر را پر کنید

با شما تماس خواهیم گرفت

[/vc_column_text][contact-form-7 id=”19888″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • برای اینکه در شهر آلانیا بتوانیم با سرویس آپارتمان اجاره ای در خدمت شما باشیم ، نیاز داریم تا شما اطلاعات کاملی را در ارتباط با ملک مورد نظرتان و همینطور بودجه ای که برای اجاره در نظر گرفته اید را برای ما ارسال کنید. ما بر اساس درخواست شما سعی میکنیم در استانبول به شما فایل های اجاره پیشنهاد کنیم . لطفاً موارد درخواست خود را به صورت واضح در فرم درخواست مطرح کنید تا بتوانیم در موارد مناسب را برای شما ارسال کنیم .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next