خرید آنلاین ملک

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]خرید آنلاین ملک در ترکیه ، ممکن است به نظر عجیب باشد و اگر بخواهیم با جزییات بررسی کنیم ، کار راحتی نیست . نه برای فروشنده و نه برای خریدار کار راحتی نیست . اما شاید جالب باشد بدانید که در خیلی از جاهای دنیا این سیستم راه افتاده و مورد استفاده قرار گرفته ما به عنوان اولین آژانس املاک در شهر استانبول شروع به ارائه این سرویس کرده ایم . تجربه موفقی با ارائه این سیستم در طول سال 2019 برای مشتریان چینی خود داشتیم و در حال حاضر تصمیم به ارائه این سیستم برای مشتریان ایرانی خود داریم .

  •  خرید آنلاین ملک در ترکیه را به چه کسانی توصیه می کنیم ؟

در واقع اولین توصیه ما این است که بهترین روش برای خرید ملک، بازدید از ملک است و اگر بتوانید سفری به ترکیه داشته باشید و برای بازدید از واحدها با ما همراه شوید ، میتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود ، ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما اگر به دلایلی و شرایطی (مثل شرایطی که در حال حاضر پیش آمده و به دلیل بسته شدن مرزها ، ممنوعیت سفر ایجاد شده است.) ، نمیتوانید به ترکیه سفر کرده و از املاک موجود بازدید به عمل بیاورید، خرید آنلاین ملک راتوصیه میکنیم .

  • مزایای خرید آنلاین ملک در ترکیه چیست ؟

مهمترین مزایای این روش صرفه جویی در وقت و شرایط است . در شرایطی که وقت برای سفر ندارید و یا در شرایطی که سفر امکان پذیر نمیباشد ، این روش بهترین راه برای خرید ملک در ترکیه است. در این روش امکان دریافت اطلاعات کامل با جزییات را دارید و مشاوران ما با مشاوره صحیح در کنار شما هستند تا در انتخاب بهترین ملک همراه شما باشند و اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند . وکیل ویژه مهاجرت پیگیر کلیه کارهای شما خواهد بود و کلیه کارهای مربوط به تنظیم قرارداد و تحویل سند و ملک شما به عهده وکیل شرکت سان اند سندز خواهد بود .

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”17632″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”17634″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  • خرید آنلاین ملک در ترکیه به چه صورت انجام میگیرد ؟

مشتریان خرید ملک از راه دور به دو دسته تقسیم میشوند . دسته اول گروهی از مشتریان ما هستند که قبلاٌ از ملک مورد نظر خود در ترکیه بازدید به عمل آورده اند. در ارتباط با این دسته از مشتریان، بعد از اینکه با ما تماس میگیرند و اطلاع میدهند که مایل به خرید کدام یک از املاکی که بازدید کرده اند، میباشند ،ما ابتدا اطلاعات کلی آن مجتمع را با جزییات کامل برایشان ارسال میکنیم . در قدم بعدی اطلاعات و جزییات کامل ملک مورد نظر را ( طبقه ، جبهه، متر مربع مفید و غیر مفید ملک ) را همراه با عکس و فیلم ارسال میکنیم . در صورتیکه که ملک مورد نظر شما بود ، قدم سوم تور بازدید به صورت آنلاین میباشد. مشاورین ما به صورت آنلاین برای شما تور بازدید از ملک مورد نظر هماهنگ میکنند تا بتوانید با چشم خود هم ملک مورد نظر را از هر جهت بررسی نمایید . اگر ملک را پسندیدید و مایل به خرید بودید ، قدم بعدی دریافت بهترین نرخ برای شماست. ما با شرکت فروشنده مذاکره میکنیم و بهترین نرخ و شرایط پرداختی را برای شما میگیریم. به شما اطمینان میدهیم که بهترین نرخ و شرایط پرداختی را از شرکت فروشنده برای شما دریافت کنیم. پس از توافق نرخ ، مرحله بعدی تنظیم قرارداد فروش ملک بر اساس توافق های انجام شده میباشد . وکیل شرکت ما قرادادی فروش را بین فروشنده و خریدار تنظیم می کند و یک نسخه از آن را برای کنترل برای شما ارسال میکنیم. بعد از کنترل توسط شما هر دو نسخه قرارداد به امضای فروشنده میرسد , و هر دو نسخه اصلی برای امضا با پست برای شما ارسال میشود و شما مجدداٌ پس از امضا برای ما ارسال میکنید . پس از آن مبلغ ملک مورد نظر رابه حساب فروشنده ملک واریز میکنید و کارهای مربوط به وکالتنامه را برای دریافت سند انجام میدهید و مابقی کارهای شما توسط وکیل شرکت انجام میشود .

دسته دوم مشتریان ما گروهی هستند که بازدید ملک انجام ندادند ، در مورد این مسافرین ابتدا مشاوره ای برای انتخاب صحیح ملک داده میشود . مشاورین ما در ارتباط با اینکه شما مایل به خرید چه ملکی هستند به شما مشاوره میدهند . آیا شما قصد سرمایه گذاری دارید ؟ آیا منطقه خاصی از شهر استانبول را ترجیح میدهید ؟ آیا مایل هستید که ملکی رابخرید و اجاره بدهید ؟ آیا مایل به دریافت شهروندی ترکیه هستید ؟ آیا مایل به خرید ملکی با شرایط گارانتی استرداد میباشید ؟ پاسخ به این سوال ها موجب میشود که مشاورین ما بتوانند بهترین املاکی را که با شرایط شما مناسب است را به شما پیشنهاد کنند و پس از انتخاب ملک توسط شما ، ادامه مراحل خرید آنلاین ملک در ترکیه با روشی که در بالا توضیح دادیم ، پیش میرود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next