آنکارا

پایتخت جمهوری ترکیه است  که جمعیتی حدود پنج میلیون  نفر را در خود جای  داده است  . این شهر که جزو کلان شهرهای  ترکیه  میباشد  ، به صورت کلی توریستی نمیباشد و بیشتر جمعیتی که در این شهر زندگی میکنند ، ترک هستند . برخلاف استانبول و آنتالیا و سایر شهر های توریستی ترکیه ، وقتی در خیابان های این شهر قدم میزنید ، توریست های زیادی نمیبینید . اما از لحاظ سطح فرهنگی و زندگی میتواند گفت که آنکارا برترین شهر ترکیه میباشد .با این وجود پروژههای ساختمانی جدید و زیادی در این شهر شروع به کار کرده اند و متقاضیان بسیار زیادی مایل به خرید ملک در آنکارا و اجاره آپارتمان در آنکارا میباشند و از یک نظر میتوان گفت به دلیل وجود متقاضیان بسیار ، قیمت املاک در این شهر سیر صعودی داشته است .

اجاره آپارتمان درآنکارا

توریست های ایرانی معمولاٌ شهر آنکارا را به دو دلیل برای مسافرت انتخاب میکنند .  دسته اول مسافرینی هستند که برای  مراجعه به سفارت خانه امریکا و انجام کاراهای مربوط  به  ویزا به این شهر سفر میکنند .  دسته دوم هم افرادی که به منظور تحصیل در  دانشگاههای  آنکارا که جزو  دانشگاههای برتر دنیا میباشند آنکارا را برای مسافرت انتخاب میکنند به همین دلیل متقاضیان اجاره ملک در آنکارا  برای اجاره کوتاه مدت و همینطور متقاضیان اجاره آپارتمان به صورت سالانه  بسیار زیاد هستند .به دلیل وجود دانشگاههای متعدد در آنکارا جمعیت افراد تحصیل کرده در آنکارا نسبت به سایر شهر ها در ترکیه بیشتر است و از لحاظ خدمات پزشکی نیز مجهزترین بیمارستانهاری ترکیه در این شهر واقع شده اند .خرید آپارتمان در آنکارااغلب افرادی که مایل به خرید آپارتمان در آنکارا و یا اجاره آپارتمان در آنکارا میباشند ، مایل هستند در محله کیزیلای ویا منطقه چانکایا در شهر آنکارا اقامت داشته باشند اگر شما هم جزو دسته از دوستانی هستید که مایل هستید  به جای اقامت در هتل در آپارتمان توریستی اقامت داشته باشید ،  ما میتوانیم آپارتمان های مبله و تمیز که اغلب در منطقه کیزیلای شهر آنکارا واقع شده است را برای اقامت به شما پیشنهاد کنیم  . منطقه کیزیلای در واقع  مرکز شهر آنکارا میباشد ، این منطقه پراز مراکز خرید است و به علاوه سفارت امریکا نیز در همین منطقه واقع شده است و اگر جهت  کارهای مربوط به ویزا میبایست به سفارت امریکا بروید  به راحتی در دسترس شما خواهد بود.منطقه چانکایا شهر آنکارا در واقع گرانترین منطقه این شهر میباشد .اغلب مجتمع های مسکونی لوکس و با امکانات کامل در این منطقه شهر قرار گرفته اند.اگر مایل به خرید ملک درآنکارا و در لوکس ترین و گران ترین منطقه این شهر را دارید ،منطقه چانکایا آنکارا جایی است که به دنبال آن هستید.

اجاره ملک درآنکارا

 ازلحاظ کیفیت و هزینه زندگی باید گفت زندگی درآنکارا به نسبت سایر شهرهای ترکیه کمی متفاوت تر است. ، غذا کیفیت بهتری و قیمت ارزان تری دارد  به علاوه استفاده از  تاکسی نیز در مقایسه با شهرهای توریستی ترکیه ارزان تر میباشد و وجود کارخانه های متعدد در اطراف شهر موجب شده که خرید پوشاک ، کیف و کفش نیز به نسبت سایر شهر ها ارزانتر و با تنوع بیشتری باشد  .شاید این سوال برای شما پیش بیاید که باتوجه به تمام این مزایا چرا متقاضی خرید آپارتمان در آنکارا و اجاره ملک در آنکارا نسبت به سایر مناطق توریستی ترکیه کمتر است ، واقعیت این است که در ارتباط با آنکارا نسبت به شهرهای دیگر ترکیه تبلیغات کمتری برای جذب خارجیان انجام شده است و به همین دلیل متقاضیان برای اقامت در آنکارا و یا سفر توریستی به آنکاراکمتر از شهرهای توریستی دیگر در کشور ترکیه میباشد .

خرید ملک در آنکارا

.اگرعلاقمند به خرید ملک درآنکارا هستید و یا مایل به اجاره آپارتمان در آنکارا میباشید ،همکاران ما در دفتر ترکیه آکاده پاسخگویی به سوالات شما میباشند میتوانید از طریق تلفن های موجود روی سایت و یا همینطور ایمیل با ما در تماس باشید واطلاعاتمورد نیاز خود را دریافت کنید.عکس کلیه آپارتمان هایی اجاره ای به صورت توریستی درسایت ما قرار داده شده و میتوانید اطلاعات و عکس های آپارتمان ها را بررسی کنید.

2 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next