آنتالیا

آنتالیا، یکی از مشهورترین شهرهای توریستی ترکیه است که در کنار دریای مدیترانه قرارگرفته است. این شهر که سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترکیه میباشد، به دلیل داشتن ریزورت ها و هتل های لوکس در کنار دریای مدیترانه مشهور است و در فصل تابستان و بهار تعداد بسیار زیادی توریست برای گذراندن تعطیلات به این شهر سفر می کنند و در منطقه های مختلف آنتالیا از جمله لارا، کنیالتی، بلک و کمر اقامت می کنند.این شهر سالهاست به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مسافرین ایرانی شناخته شده است .هتل های آنتالیا باارائه سرویس مناسب ، مورد علاقه مسافرین واقع شده است و به علاوه در طول سالهای اخیر،اجاره ملک درآنتالیا و خرید ملک در آنتالیا، تبدیل به یکی دیگراز جذابیت های این شهر گردیده است .

خرید ملک در آنتالیا

اما دلایل انتخاب آنتالیا به عنوان مکانی برای سرمایه گذاری و اقامت چیست؟در حال حاضر تعداد زیادی خانواده ایرانی در شهر آنتالیا زندگی میکنند .با زندگی درآنتالیا هم از مزایای زندگی در یک شهر بزرگ استفاده میکنند و هم در کنار دریا هستید و از آب و هوای خوب مدیترانه ای در طول سال لذت میبرید . یکی از مزایای اصلی خانواده هایی که نسبت به خرید آپارتمان درآنتالیا و زندگی دائمی دراین شهر اقدام میکنند و یا اینکه نسبت به اجاره ملک در آنتالیا اقدام میکنند، وجود داشتن دانشگاه آکدنیز در این منطقه میباشد. برای خانواده هایی که دوست دارند فرزندانشان دردانشگاه ترکیه تحصیل کنند ،وجود دانشگاه آکدنیز درآنتالیا نکته بسیار مهمی میباشد، و میتوانند اقدام به خرید ملک در آنتالیا کنند.

خرید آپارتمان در آنتالیا

شهرآنتالیا دارای چندین منطقه اصلی میباشد .کنیالتی ،کمر در بخش غربی آنتالیا واقع شده اند ولارا،کندو و بلک در منطقه شرق این شهر قرارگرفته اند . منطقه کنیالتی در شهر آنتالیا در قسمت غربی این شهر واقع شده و پر از مجتمع های مسکونی نوساز میباشد و به نسبت مناطق دیگر آلانیا، هتل های لوکس کمتر در این منطقه دیده میشوند چون در این منطقه بین ساختمانها و ساحل یک خیابان فاصله است و ساحل سنگریزه ای دارد، به همین دلیل هتل های لوکس کمتر در این منطقه دیده میشوند، ولی در عوض میتوانیم به کسانی که علاقمند به اجاره آپارتمان در آنتالیا هستند در این منطقه آپارتمان های بسیارلوکس و مبله و با امکانات مناسب برای اجاره معرفی کنیم و همینطوربه علاقمندان به خرید ملک در آنتالیا درمجموعه های نوسازواحدهای بسیار لوکس با قیمت مناسب معرفی کنیم.

اجاره ملک در آنتالیا

منطقه لارا، بلک و کندو در بخش شرقی این شهر قرار گرفته است و بیشتر منطقه توریستی هستند و پر از هتل های 5 ستاره لوکس میباشند. اگر علاقمند به گذراندن تعطیلات خود در هتل های  لوکس میباشید، بدون شک یکی از این مناطق را برای اقامت انتخاب کنید. اما اگر قصد شما خرید ملک در آنتالیا میباشد، در منطقه بلک میتوانیم ویلاهاو آپارتمان های لوکس فروشی به شما پیشنهاد کنیم .همچنین در منطقه لارا آپارتمان هایی که برای اجاره طولانی مدت مناسب هستند رابه صورت مبله و با نرخ مناسب در فایل های خود داریم و در صورت تمایل میتوانید از این آپارتمان ها دیدن کنید.

اجاره آپارتمان در آنتالیا

اگر قصد اجاره آپارتمان توریستی را در این شهر دارید و یا اگر قصد اجاره ملک درآنتالیا برای مدت یکسال را دارید و یا حتی اگر قصد خرید آپارتمان در آنتالیا و سرمایه گذاری در این شهر را دارید، میتوانید اطلاعات لازم را در سایت ما ببینید و همینطور میتوانید تمام سولات خود را از مشاورین ما در دفاتر تهران و ترکیه بپرسید.به یا داشته باشید که با مشاوره صحیح قادر خواهید بود تصمیم درستی بگیرید واز هرگونه ضرر احتمالی جلوگیری کنید .  سعی کرده ایم تمام اطلاعات مورد نیاز و عکس  واضح و درست از آپارتمان ها را در این سایت در اختیار شما قرار بدهیم تا در زمینه خرید آپارتمان در آنتالیا و یا اجاره آپارتمان درآنتالیا با اطلاعات کامل تصمیم بگیرید .

15 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next