بدروم

بدروم

بدروم یکی از شهرهای بسیار زیبای ترکیه در کنار سواحل دریای اژه است که نه تنها برای خارجیان ، بلکه برای شهروندان ترک نیز بسیار جذاب است . این شهر کوچک که به داشتن خانه های سفید و یکدست با در و پنجره های آبی فیروزه ای مشهور است ، در تمام طول تانبستان پذیرای خانواده های متمول و سرشناس ترک میباشد که مایلند تعطیلات خود را در ویلاهای لوکس و زیبای این منطقه سپری کنند .

با اینکه هتل های متعدد و بسیار لوکسی نیز در این منطقه وجود دارند ، اما اغلب افراد مشهور و هنرپیشه ها و ثروتمندان ترکیه دارای ویلاهای شخصی لوکس در این منطقه میباشند .

چرا در بدروم ملک بخریم ؟

اگر از دید سرمایه گذاری به خرید ملک در بدروم نگاه کنیم ، میبینیم که قیمت ملک در طول سالهای گذشته ، افزایش چشمگیری داشته و تقاضا برای خرید ملک در این منطقه هر سال بیشتر شده است . علاوه بر رشد قیمت املاک ، نرخ اجاره بالای املاک در این منطقه در طول تابستان نیز موجب شده است که سرمایه گذاران دید مثبتی به سرمایه گذاری در این منطقه داشته باشند . ویلا ها و آپارتمان های لوکس در این منطقه به صورت روزانه و هفتگی برای گذراندن تعطیلات به خانواده ها اجاره داده میشود و شاید جالب باشد بدانید که قیمت اجاره برخی از ویلاهای لوکس برای هر شب اقامت به حدود 1000 دلار نیز میرسد . برای گذراندن تعطیلات تابستانی ، بدروم یکی از بهترین گزینه ها در کل دنیا است و به همین دلیل این شهر هر ساله پذیرای توریست های بسیار زیادی است که از اقصی نقاط دنیا برای گذراندن تعطیلاتی لوکس و رویایی به بدروم سفر می کنند .

اگر مایل هستید در محلی لوکس و در سواحل زیبای کنار دریای اژه اقامت داشته باشید و آرامش را به خود و خانواده خودتان هدیه دهید ، بدون شک بدروم انتخاب بسیار مناسبی برای شما  است .

2 ملک
مرتب بر اساس:

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next