ازمیر

شهر ازمیر بعد از استانبول و آنکارا ، سومین شهر بزرگ ترکیه و مهمترین شهر در بخش غربی ترکیه محسوب می گردد. این شهر ساحلی که در کنار ساحل دریای اژه قرار گرفته است. هم از جهت توریستی  بسیار مشهور است و هم یکی از قطب های تجاری و صنعتی در بخش غربی استانبول محسوب می گردد . طبق نظر سنجی های انجام شده در ترکیه ، ازمیر شهری است که استاندارد های بسیار بالا و ایده آلی برای زندگی دارد. وجود آثار تاریخی بسیار ارزشمند و همینطور دانشگاههای بسیار مهم در این شهر نیز موجب شده تا شهر ازمیر از لحاظ جهانی بسیار مطرح و مورد توجه باشد و اجاره و خرید خانه در ازمیر را یک انتخاب خوب برای تمامی کسانی که علاقمند به خرید و اجاره خانه در ازمیر هستند، کنند.

ازمیر

شهر ازمیر از آب و هوای بسیار مناسبی برای زندگی برخوردار است . در این شهر از زمستان های بسیار سرد و همچنین تابستان های خیلی گرم خبری نیست و هوای معتدل تری نسبت به مناطق دیگر ترکیه در این شهر برقرار است . مردم این شهر بسیار مهمان نواز هستند و هزینه زندگی نسبت به مناطق دیگر ترکیه مناسب تر میباشد . از جمله نکات اصلی دیگری که در زمان اقامت در ازمیر بسیار چشمگیر میباشد ،وضعیت حمل و نقل در این شهر میباشد . در ازمیرترافیک داخل شهری بسیار روان است و شما نیاز به اینکه ساعتها زمان خود را در ترافیک داخل شهری از دست بدهید ، نخواهید داشت . مترو و وسایل نقلیه عمومی نیز در سراسر شهر برقرار است و به راحتی و با ارزان ترین قیمت امکان دسترسی به مناطق مختلف شهر را خواهید داشت .

ازمیر

تمام این فاکتورها موجب شده است تا شهر ازمیر به تازگی در رده شهرهای بسیار پرطرفدار برای خارجیان که مایل به خریداری ملک در ازمیر و سرمایه گذاری میباشند قرار بگیرد . بر اساس آمار منتشر شده در سال گذشته حدود 8000 ملک در ازمیر به خارجیان فروخته شده است که رقم بسیار بالایی میباشد. سرمایه  گذاری خارجیان با خرید خانه در ازمیر موجب گردیده است که  چهره شهر متفاوت گردد و مجموعه های بزرگ و جدید در مناطق مختلف شهر احداث شده اند  که امکانات بسیار کامل و مناسبی برای اقامت دارند . شهر ازمیر خط ساحلی به طول 629 کیلومتر دارد و که حدود 100 کیلومتر آن را پلاژ طبیعی در بر گرفته است .

ازمیر

از لحاظ موقعیت محلی ، شهر ازمیر در موقعیت محلی بسیار مناسبی قرارگرفته است و نقطه اتصال شرق و غرب میباشد . در این شهر 2 منطقه آزاد تجاری و 13 شهرک صنعتی قرار دارد و به همین دلیل سرمایه گذاران و شرکت هایی در زمینه صادرات و واردات فعالیت دارند ، در این شهر حضور گسترده ای دارند. نمایشگاههای متعددی ر این شهر برگزار میشود و تمایل مشارکت خارجیان به شرکت در پروژههای مختلف این شهر روز به روز در حال  افزایش میباشد . در کنار همه اینها باید گفت ازمیر شهری است که توانسته فضای امنی را برای ساکنین خود فراهم کند .

ازمیر

اگر شما هم علاقمند به سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در ازمیر میباشید ، با ما تماس بگیرید تا با بهترین سرویس و خدمات در خدمت شما باشیم . تیم فروش ما با اطلاعات کامل در مورد املاک شهر ازمیر آماده پاسخگیی به شما میباشند تا بتوانید با دید بازتر و اطلاعات کامل خرید خانه در ازمیر و سرمایه گذاری مناسبی را در شهر ازمیر داشته باشید .

0 ملک
مرتب بر اساس:

هیچ ملکی پیدا نشد

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next