اجاره آپارتمان سالانه در استانبول

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

اجاره آپارتمان سالانه در استانبول

 

با توجه به درخواست بسیار زیاد و سوالاتی شما عزیزان در ارتباط با اجاره آپارتمان سالانه در استانبول ، ما در شرکت سان اند سندز بخش جداگانه ای برای اجاره سالانه در استانبول فعال کردیم و  همکاران ما در این بخش برای اجاره آپارتمان مورد علاقه شما در شهر استانبول در کنار شما خواهند بود ، در این قسمت لازم دیدیم توضیحاتی کلی در ارتباط با اجاره ملک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

 

  •  قبل از همه لازم است در ارتباط با مناطق مختلف شهر استانبول اطلاعات کلی داشته باشید . برخلاف تهران و یا شهرهای بزرگ در ایران که منطقه بندی مشخصی دارند ، در استانبول ما منطقه بندی خیلی مشخصی نداریم . در کنار مجتمع ها لوکس و گران قیمت ، خانه های قدیمی ، کوچک قرار گرفتند ، تقریبا به جز چند منطقه نوساز در استانبول ، در تمام مناطق مختلف شهر این تضاد به چشم میخورد.

 

  • هر چقدر به مرکز قدیمی شهر استانبول و مناطق مرزی این شهر نزدیک میشویم ، قیمت اجاره آپارتمان سالانه در استانبول بالاتر میره به خصوص اگر در مجتمع های مسکونی واقع شده باشند .

 

  • در ارتباط با اجاره واحد های اداری و همینطور واحدهای تجاری ، باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر واحدی را که اجاره میکنید نوساز باشد ، به صورت خام ( بدون هر گونه دکوراسیونی روی سقف و کف ) به شما تحویل داده میشود .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

لطفا فرم زیر را پر کنید

با شما تماس خواهیم گرفت

[/vc_column_text][contact-form-7 id=”19885″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • برای اینکه در شهر بزرگی مانند استانبول بتوانیم با سرویس آپارتمان اجاره ای در خدمت شما باشیم ، نیاز داریم تا شما اطلاعات کاملی را در ارتباط با ملک مورد نظرتان و همینطور بودجه ای که برای اجاره در نظر گرفته اید را برای ما ارسال کنید. ما بر اساس درخواست شما سعی میکنیم در استانبول به شما فایل های اجاره پیشنهاد کنیم . لطفاً موارد درخواست خود را به صورت واضح در فرم درخواست مطرح کنید تا بتوانیم در موارد مناسب را برای شما ارسال کنیم .

کلیه اطلاعات در ارتباط با نحوه اجاره آپارتمان در استانبول و همینطور نکاتی را که نیاز است قبل از اجاره ملک در ارتباط با آنها اطلاعات کامل داشته باشید را به صورت کامل و با جزییات کامل در این وبسایت ذکر کرده ایم ، برای دیدن مطلب روی لینک ذیل کلیک کنید .

نحوه اجاره آپارتمان در استانبول با جزییات کامل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next