تحصیل در ترکیه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]یکی از دغدغه های خانواده ها برای مهاجرت، شرایط تحصیلی فرزندان میباشد و قطعاٌ سوالات بسیار زیادی در این زمینه دارند و مایل به انتخاب بهترین روش و متد تحصیلی برای فرزندانشان میباشند . شرکت سان اند سندز برای آسودگی خیال خانواده ها و جهت اینکه شما امکان دسترسی راحت به اطلاعات صحیح در ارتباط با شرایط تحصیل در دانشگاه های ترکیه را داشته باشید ، اقدام به ایجاد بخش جداگانه ای در ارتباط با تحصیل در ترکیه نموده است .

همکاران ما در این بخش کلیه اطلاعات در ارتباط با تحصیل در ترکیه را در اختیار شما قرار خواهند داد و شما میتوانید با کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با شرایط و هزینه ای مربوط به تحصیل فرزندان نسبت به ثبت نام در مدارس و همینطور دانشگاههای معتبر در ترکیه اقدام نمایید .همچنین این شرکت در اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی یوس در شهرهای استانبول و ازمیر نموده است که علاقمندان به شرکت در این کلاسها میتوانند اطلاعات دقیق را در ارتباط با شرکت در این کلاسها را از همکاران ما دریافت کنند .

کلیه خارجیانی که قصد تحصیل در دانشگاه های ترکیه را دارند ، میبایست در آزمون یوس شرکت کنند . این آزمون در گذشته به صورت سراسری در ترکیه برگزار میشد . اما در حال حاضر هر کدام از دانشگاهها به صورت جداگانه این آزمون را برگزار می کنند . به همین منظور کلاس های آمادگی برای آزمون یوس بسیار اهمیت دارد و تمام خارجی هایی که مایل به تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند ، تنها پس از گذراندن این آزمون میتوانند در دانشگاه مربوطه ثبت نام کنند .

اطلاعات دقیق درباره نحوه آزمون ، زمان برگزاری آزمون یوس در دانشگاههای مختلف و همینطور زمان برگزاری کلاس های آمادگی آزمون یوس که توسط این شرکت در شهرهای ازمیر و استانبول برقرار خواهد شد ، متعاقباٌ در این بخش از وبسایت ما به اطلاع شما خواهد رسید و همکاران ما آماده هستند تا پاسخ گوی شما در ارتباط با کلیه سوالات مرتبط به تحصیل در کشور ترکیه باشند .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”12″ style=”load-more” items_per_page=”12″ grid_id=”vc_gid:1564058919768-98e514c1-e7cc-4″ taxonomies=”145″][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next