املاک دست دوم استانبول

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”برای مشاهده و خرید خانه دست دوم در استانبول کلیک کنید” color=”danger” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-home” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fhome0090.com%2Fcity%2Feuropean-istanbul-fa%2F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

املاک دست دوم استانبول 

منظور از املاک دست دوم استانبول ، املاکی است از طریق اشخاص به فروش میرسند . در واقع صاحبان این املاک شرکت های سازنده نیستند و شما به جای یک شرکت ساختمانی با یک شخص حقیقی طرف هستید . اما چرا املاک دست دوم در استانبول اینقدر پرطرفدار شده است و اغلب خریداران مایل به خرید این نوع املاک میباشند .؟

 مزایای خرید املاک دست دوم استانبول

  • قیمت ارزان و واقعی این آپارتمان ها در مقایسه با قیمت پروژههای ساختمانی
  • آماده بودن تمام بخش ها و امکانات این مجموعه ها

درواقع میتوان گفت که مهمترین مزیت خرید املاک دست دوم استانبول ، قیمت رقابتی و بسیار ارزان تر این املاک در مقایسه با املاکی است که از طریق شرکت های ساختمانی به فروش میرسد . وقتی در ارتباط با املاک دست دوم صحبت میکنیم ، در واقع ما منظور املاک خیلی قدیمی و کهنه نمیباشد . تعداد زیادی از این املاک در واقع املاک نوسازی هستند که در زمان ساخته شدن پروژههای ساختمانی با مبلغ ارزان تر توسط افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند ، خریداری میشود و بعد از اتمام پروژه با قیمت ارزان تر از قیمت شرکت سازنده برای فروش گذاشته میشود . به همین دلیل وقتی راجع به املاک دست دوم صحبت میکنیم ، اغلب مجموعه ای نوساز با امکانات خوب مد نظر ما میباشد .

تفاوت خرید از شرکت های ساختمانی با  املاک دست دوم استانبول چیست ؟

  • شرایط پرداختی به صورت نقد و اقساط
  • قرارداد رسمی با شرکت سازنده
  • شرایط پیش خرید از مجموعه های در حال ساخت با قیمت مناسب
  • گارانتی برخی از وسایل برقی داده شده

یکی از تفاوت های خرید املاک دست دوم با خرید از شرکت های ساختمانی ، در نحوه پرداخت و در واقع شرایط پرداختی میباشد . اغلب پروژههای ساختمانی شرایط پرداختی ویژه و اقساطی به مشتریان خود پیشنهاد می کنند .اما املاک دست دوم به دلیل اینکه با قیمت ارزانتر و از شخص خریداری میشود ، شرایط پرداختی ندارند و کل مبلغ به صورت نقدی دریافت میشود . بنابراین شما بسته به شرایط پرداختی خود میتوانید املاک دست دوم و یا املاک نوساز شرکت های ساختمانی را برای خرید انتخاب کنید .

در خرید املاک دست دوم ، بحث اعتماد بسیار مهم است و اینجاست که نقش یک شرکت املاک بسیار بارز است . شرکت املاک به عنوان نماینده خریدار ، موظف است تا کلیه مدارک مربوط به ملک مورد نظر را چک کند و در واقع شرکت املاک به عنوان ناظر در این قراردادها و درست بودن و قانونی بودن تمام مراحل را کنترل میکند و همچنین متعهد است تا به جا آوردن تعهدات هر دو طرف را تا پایان قرارداد کنترل کند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”برای مشاهده و خرید خانه دست دوم در استانبول کلیک کنید” color=”danger” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-home” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fhome0090.com%2Fcity%2Feuropean-istanbul-fa%2F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][pbr_estate_filter_property property_category=”used-istanbul-house” limit=”16″ pagination=”true”][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با مشاور

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next