خرید املاک تجاری در ترکیه

خرید املاک تجاری در ترکیه

 امروزه با توجه به گسترش چشمگیر سرمایه گذاری در ترکیه ، متقاضی  برای خرید املاک تجاری در ترکیه  نیز افزایش یافته است . بازار املاک تجاری در ترکیه کاملاٌ با بازاراملاک مسکونی متفاوت است و برای خرید واحدهای تجاری نیاز به مشاوره با مشاورینی است که کاملاٌ برای فروش واحدهای تجاری و سرمایه گذاری مناسب در ترکیه بتوانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند .

چرا انتخاب و خرید املاک تجاری در ترکیه برای سرمایه گذاری پیشنهاد میشود ؟

  • واحدهای تجاری نسبت به واحدهای مسکونی از رشد بیشتری برخوردارند و به خصوص اگر در زمان مناسب نسبت به خرید این واحد ها اقدام کنید ، در طول مدت زمان کوتاهی سرمایه شما رشد چشمگیری خواهد داشت .
  •  برای کسانی که علاقمند به اجاره دادن ملک خود  میباشند ،سرمایه گذاری مطمئنی است و نسبت به واحدهای مسکونی اجاره بهای این واحدها بیشتر است به خصوص اگر ملک در منطقه مناسبی واقع شده باشد .
  • واحدهای تجاری در ترکیه معمولاٌ برای مدت طولانی تریاجاره میروند و قراردادهای اجاره واحدهای تجاری معمولاٌ برای مدت 2 تا 5 سال بسته میشود اما اجاره واحدهای مسکونی هر یک سال میبایست تمدید شود .
  • معمولاٌ استهلاک واحدهای مسکونی از واحد های تجاری بیشتر است و واحدهای مسکونی بییشتر از واحدهای تجاری فرسوده میشوند .
  • املاک تجاری با گذشت زمان و کهنه تر شدن ، ارزش بیشتری پیدا می کنند

 

برای خرید به چه مواردی میبایست دقت کنید .؟

  • اول از همه به این نکته توجه داشته باشید که در بحث واحدهای تجاری در ترکیه ، حتماٌ از مشاورین املاکی که در زمینه فروش این واحدها تبحر و اطلاعات کافی دارند کمک بگیرید .
  • به خاطر داشته باشید که موقعیت محلی املاک تجاری درقیمت این املاک بسیار موثر است و گاهی اوقات املاک در یک منطقه قیمت های بسیاتر متفاوتی دارند.

شرکت ما با سابقه طولانی در فروش املاک در ترکیه با مشاورین زبده در فروش املاک تجاری در خدمت شماست . قبل از تصمیم خود برای خرید   ، پیشنهاد میکنیم از سرویس مشاوره رایگان ما در زمینه سرمایه گذاری و خرید املاک تجاری در ترکیه استفاده کنید .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next