در کدام یک از مناطق استانبول ملک بخریم ؟

خرید ملک در استانیول

سوالی که برای تعداد زیادی از علاقمندان به چرا خرید ملک در استانبول مطرح میباشد ،انتخاب منطقه مناسب برای خرید ملک است . شهر استانبول سالهاست که برای مسافرین ایرانی به شهری آشنا تبدیل شده است اما عمده مسافرین در مناطق توریستی شهر استانبول از قبیل تکسیم ، آکسارای و سلطان احمد اقامت داشته اند و اطلاعات کمتری در ارتباط با مناطق جدید در بخش اروپایی استانبول دارند .

مناطق استانبول را به چند بخش اصلی می توان تقسیم کرد ؟

درحال حاضر استانبول را میتوانبم به 3 قسمت تقسیم کنیم ، بخش آسیایی استانبول ، بخش اروپایی قدیمی استانبول و بخش اروپایی جدید استانبول

بخش قدیمی استانبول  شامل مناطقی از قبیل شیشلی ، تکسیم ، باکرکوی و سلطان احمد میباشد . این مناطق که نام آنها برای اغلب مسافرین ایرانی آشنا میباشد ، پر ازآپارتمان هایی به سبک قدیمی است که البته قیمت گرانی دارند چون در این منطقه زمین گران است . البته در این مناطق مجموعه های نوساز و لوکس نیز وجود دارد که نسبت  به مناطق دیگر استانبول از قیمت گرانتری برخوردارند و اگر شما مایل هستید هزینه زیادی را برای  خرید ملک در استانبول در این مناطق بپردازید ، میتوانید از اقامت در مجموعه های لوکس در این منطقه لذت ببرید .

مناطق شهر استانبول

بهترین منطق برای خرید ملک در استانبول

و اما پیشنهاد ما برای علاقمندان به خرید ملک در استانبول  با قیمت مناسب و در مناطق رو به رشد ، بخش اروپایی جدید استانبول میباشد . این مناطق که بخش های وسیعی را در بخش غربی استانبول در بر میگیرند ، شامل مناطق بیلوکدوزو ، آوجیلار ، اسنیورت ، کوچوک چکمهجه ، بیوک چکمجه ، هالکالی و باسین اکسپرس میباشند .این مناطق که بر اساس اصول مدرن شهرسازی ساخته شده اند ، دارای مجموعه های نوساز و با امکانات کامل و همینطور مراکز خرید متعدد میباشند . بنابراین اگر فکر میکنید که این  مناطق خارج از شهر استانبول واقع شده اند ، کاملاٌ اشتباه میکنید.

ارزان تر بودن آپارتمان ها در بخش اروپایی استنانبول ، امکانات خوب آپارتمان ها و همینطور کشیده شدن خط مترو به تمام مناطق بخش اروپایی تا پایان 2019 موجب شده تا علاقمندان به خرید ملک در استانبول  ، مناطق این بخش را برای خرید انتخاب کنند و همینطور با توجه به رشد این منطقه برای سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب میباشد .

قسمت اروپائی استانبول

و جمله آخر

برای معرفی مناطق استانبول و مشاوره نحوه خرید و منطقه خرید ملک در استانبول می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین حرفه ای و مجرب ما در ارتباط باشید . ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان در کشور ترکیه هستیم و در تمام مسیر مهاجرت شما در کنارتان خواهیم بود .

 

Join The Discussion

2 thoughts on “در کدام یک از مناطق استانبول ملک بخریم ؟”

  • املاک ترکیه

    با سلام و تشکر از اینکه از وبسایت ما بازدید کردید . در صورت تمایل به بازدید از املاک در استانبول با ما تماس بگیرید تا برای نشان دادن پروژهها با شما هماهنگ کنیم. برای گرفتن اقامت روی هر ملکی که خریداری کنید میتوانید اقامت ترکیه را کسب کنید و مبتوانید به صورت ریالی نیز مبلغ را پرداخت کنید در صورت تمایل با شماره 009905309517373 تماس بگیرید .

    Reply
  • املاک ترکیه

    با سلام و ارادت معمولاٌ خارجیان بخش اروپایی استانبول را به بخش آسیایی ترجیح میدهند .چون بخش اروپایی استانبول ، درحال حاضر بیشتر رشد کرده است و برای اقامت خارجیها بیشتر مناسب است . اما در هرحال بسته به سلیقه و درخواست شما میتوانیم در بخش آسیایی و اروپایی شما به شما واحد پیشنهاد کنیم .

    Reply

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next