در کدام یک از مناطق استانبول ملک بخریم ؟

خرید ملک در استانیول

سوالی که برای تعداد زیادی از علاقمندان به چرا خرید ملک در استانبول مطرح میباشد ،انتخاب منطقه مناسب برای خرید ملک است . شهر استانبول سالهاست که برای مسافرین ایرانی به شهری آشنا تبدیل شده است اما عمده مسافرین در مناطق توریستی شهر استانبول از قبیل تکسیم ، آکسارای و سلطان احمد اقامت داشته اند و اطلاعات کمتری در ارتباط با مناطق جدید در بخش اروپایی استانبول دارند .

مناطق استانبول را به چند بخش اصلی می توان تقسیم کرد ؟

درحال حاضر استانبول را میتوانبم به 3 قسمت تقسیم کنیم ، بخش آسیایی استانبول ، بخش اروپایی قدیمی استانبول و بخش اروپایی جدید استانبول

بخش قدیمی استانبول  شامل مناطقی از قبیل شیشلی ، تکسیم ، باکرکوی و سلطان احمد میباشد . این مناطق که نام آنها برای اغلب مسافرین ایرانی آشنا میباشد ، پر ازآپارتمان هایی به سبک قدیمی است که البته قیمت گرانی دارند چون در این منطقه زمین گران است . البته در این مناطق مجموعه های نوساز و لوکس نیز وجود دارد که نسبت  به مناطق دیگر استانبول از قیمت گرانتری برخوردارند و اگر شما مایل هستید هزینه زیادی را برای  خرید ملک در استانبول در این مناطق بپردازید ، میتوانید از اقامت در مجموعه های لوکس در این منطقه لذت ببرید .

مناطق شهر استانبول

بهترین منطق برای خرید ملک در استانبول

و اما پیشنهاد ما برای علاقمندان به خرید ملک در استانبول  با قیمت مناسب و در مناطق رو به رشد ، بخش اروپایی جدید استانبول میباشد . این مناطق که بخش های وسیعی را در بخش غربی استانبول در بر میگیرند ، شامل مناطق بیلوکدوزو ، آوجیلار ، اسنیورت ، کوچوک چکمهجه ، بیوک چکمجه ، هالکالی و باسین اکسپرس میباشند .این مناطق که بر اساس اصول مدرن شهرسازی ساخته شده اند ، دارای مجموعه های نوساز و با امکانات کامل و همینطور مراکز خرید متعدد میباشند . بنابراین اگر فکر میکنید که این  مناطق خارج از شهر استانبول واقع شده اند ، کاملاٌ اشتباه میکنید.

ارزان تر بودن آپارتمان ها در بخش اروپایی استنانبول ، امکانات خوب آپارتمان ها و همینطور کشیده شدن خط مترو به تمام مناطق بخش اروپایی تا پایان 2019 موجب شده تا علاقمندان به خرید ملک در استانبول  ، مناطق این بخش را برای خرید انتخاب کنند و همینطور با توجه به رشد این منطقه برای سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب میباشد .

قسمت اروپائی استانبول

و جمله آخر

برای معرفی مناطق استانبول و مشاوره نحوه خرید و منطقه خرید ملک در استانبول می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین حرفه ای و مجرب ما در ارتباط باشید . ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان در کشور ترکیه هستیم و در تمام مسیر مهاجرت شما در کنارتان خواهیم بود .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next