نکات مهم جهت خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول

خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول

در طول سالهای گذشته ، بیلوک دوزو به یکی از مناطق پرطرفدار استانبول تبدیل شده است وسرمایه گذاری بسیار زیادی توسط بخش خصوصی و دولتی در این منطقه انجام پذیرفته است . اگر شما نیز علاقمند به خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول میباشید، مطالب موجود  در این بخش سایت برای شما بسیار مفید خواهد بود .

منطقه بیلوکدوزو ، غربی ترین منطقه شهر استانبول میباشد . این منطقه حدود 360 کیلومتر مساحت دارد و جمعیتی حدود 300.000 نفردراین منطقه زندگی می کنند . این منطقه شامل کلیه امکاناتی که برای زندگی لازم و ضروری بوده میباشد و مدارس مختلف ، برخی از شعبات دانشگاههای استانبول ، بیمارستان ، فروشگاههای مختلف و شعبات بانکها در این منطقه به راحتی در دسترس ساکنین قرار دارد . اگر مایل هستید نسبت به خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول اقدام نمایید ، احتیاجی به اینکه مرتباٌ به مرکز قدیمی شهر استانبول سر بزنید نخواهید داشت و تمام مایحتاج شما برای یک زندگی راحت در دسترس شما قرار دارد .

خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول را بررسی می کنیم

در این منطقه تمام سازه ها نوساز هستند و از این جهت میتوان گفت که این منطقه بر اساس اصول شهرسازی مدرن ساخته شده است و مجموعه های مسکونی بزرگ با امکانات مناسب و همچنین اتوبان ها و خیابان های عریض و مطابق با اصول بین المللی در این منطقه به چشم میخورد و دولت ترکیه سرمایه گذاری بسیار زیادی را در این منطقه از شهر استانبول انجام داده است . مراکز خرید متعدد در این منطقه ایجاد شده است و مرکز خرید بزرگ مارمارا پارک نیز که یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است نیزدر منطقه بیلوک دوزو قرار گرفته است .

نکته یگری که میتواند برای خرید ملک دراین منطقه و کسانی که مایل به سرمایه گذاری در استانبول حائز اهمیت باشد ، قیمت املاک در منطقه بیلوک دوزو استانبول است . به جز مجموعه هایی که در کنار ساحل این منطقه قرار گرفته اند ، مابقی مجموعه ها از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به مرکز قدیمی شهر استانبول برخوردار هستند و شما میتوانید با قیمت های بسیار مناسب تری نسبت به خرید ملک و سرمایه گذاری در این منطقه از شهر استانبول اقدام کنید. 

روند رشد قیمت خرید ملک در این منطقه

اما آیا قیمت ملک در این منطقه هینطور ارزان باقی میماند و یا به عبارتی دیگر املاک در این منطقه تا چه اندازه رشد خواهند داشت و آیا خرید ملک در منطقه بیلوک دوزو استانبول سرمایه گذاری مناسبی به حساب می آید ؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم که با توجه به سرمایه گذاری و برنامه بلند مدتی که دولت ترکیه برای بخش غربی استانبول در نظر گرفته است ،پیش بینی میشود که این منطقه رشد خوبی داشته باشد و از این جهت به سرمایه گذاران خرید ملک در این منطقه از شهر استانبول توصیه می گردد . بازشدن خط متروی استانبول به این منطقه و همینطور بازشدن پروژه کانال استانبول در سال 2023 که آن هم در بخش غربی شهر استانبول صورت خواهد گرفت ، بدون شک موجب جهش بزرگی روی قیمت املاک و مستغلات این منطقه خواهد گردید .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next