خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور امن

 

قبرس شمالی یکی از مناسب ترین کشور ها برای خرید ملک و اخذ اقامت به شمار می رود . مزایای بسیاری برای خانواده ها و افرادی که قصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری در قبرس شمالی دارند ، وجود دارد . یکی از راههای اخذ اقامت موقت و دائم در قبرس شمالی خرید ملک در این کشور است . قبرس شمالی به دلیل نزدیک بودن فرهنگ ، قوانین ساده دولت قبرس و هزینه مقرون به صرفه زندگی افراد را ترغیب به خرید ملک و مستغلات و سرمایه گذاری در این کشور می کند .

مهمترین مزیت خرید ملک در قبرس شمالی نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و جهان ، قیمت پایین خرید ملک است . پیشبینی می شود که تا سال 2025 قیمت ملک در قبرس شمالی به دلیل رشد خوب این کشور ، طبیعت بی نظیر ، امنیت بالا و ساخت پروژه های مسکونی فراوان بسیار بالا رود .

نکته : یکی از بی نظیر ترین مزیتهای بعضی از پروژه ها و ویلاها در قبرس شمالی ، فاصله بسیار کم آنها با آب دریای مدیترانه می باشد . بسیاری از ویلا ها و پروژه ها در نقطه صفر دریا ساخته شده اند . به طوری که شما میتوانید مستقیم وارد دریای مدیترانه شوید .

قیمت خرید ملک در قبرس 

در حال حاضر بازارملک و مستغلات در قبرس شمالی ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ای و اروپایی می باشد . قیمت خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی بر اساس موقعیت ملک متغیر است . شما تنها با پرداخت 30% از قیمت ملک ، صاحب ملک خواهید شد و می توانید برای مهاجرت و اقامت خود اقدام نمایید .

شما می توانید در بعضی از پروژه ها ما بقی قیمت ملک را به صورت اقساط بلند مدت تا 70 ماه پرداخت نمایید . این شرایط برای آپارتمان های لوکس و ویلاهای زیبا نیز یکسان است .

 

رشد قیمت  و خرید ملک در قبرس شمالی

رشد سرمایه گذاری برای خرید ملک در قبرس شمالی حدود 10 % در سال می باشد ، که مبلغ قابل توجهی است . اما پیش بینی می شود که تا 3 سال دیگر یعنی سال 2025 رشد ملک بسیار فراتر از این خواهد رفت . به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و هجوم ناگهانی اتباع خارجی برای اقامت قبرس ، تقاضای خرید ملک هر ساله بیشتر می شود ، و به همان نسبت قیمت ملک افزایش چشمگیری خواهد داشت .

 

ثبت سند و شرایط اقامت در قبرس 

برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی ، کافیست 30 % از مبلغ کل ملک را پرداخت نمایید . پس از آن با قرارداد ملک خریداری شده و همراهی مشاوران ما به اداره ثبت بروید و ملک خود را به ثبت برسانید . سپس وارد مراحل اقامت می شوید که تقریبا 21 روز کاری به طول می انجامد .

صدور اقامت برای اتباع خارجی به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در این کشور نیست . شما می توانید در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج یا داخل شوید . بعد از 5 سال اقامت پی در پی شما می توانید اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت نمایید .

 

و جمله آخر

طبق آمار سازمان های جهانی ، قبرس در بین کشورهای کوچک دارای رتبه  اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی می باشد . همچنین در بین تمامی کشور های جهان ، در رتبه پنجم امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت در جهان قرار دارد . اگر قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در یکی از امن ترین کشور های جهان را دارید . از طریق راههای ارتباطی با مشاورین ما در ارتباط باشید . اعتبار بیست ساله ما ضمانت کار ماست .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next