منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی و خرید ملک در این منطقه

 

اگر قصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارید و کمی در این باره تحقیق کنید . حتما به منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی بر می خورید . در این مطلب سعی بر آن داشته ایم با قرار دادن یک کلیپ ویدوئی شما را با قبرس شمالی و منطقه لانگ بیچ بیشتر آشنا کنیم . همچنین توضیحات کاملی درباره این منطقه برایتان نوشته ایم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

 

مجله فوبز آمریکا : لانگ بیچ قبرس بهترین منطقه خرید ملک در جهان

اوایل سال 2021 مجله فوبز آمریکا منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی را در صدر بهترین اماکن جهان برای خرید ملک قرار داد . با نگاهی به مجله فوبز آمریکا و دلایل ذکر شده در مقاله این نشریه ، در میابیم که چرا منطقه لانگ بیچ در صدر این جدول قرار دارد . دلایلی چون آرامش و آسایش ، امکانات رفاهی و مدرن ، آب و هوای بی نظیر مدیترانه ای ، هزینه های مناسب زندگی ، هزینه های مناسب خرید ملک و سواحل و دریای زلال مدیترانه از مهمترین دلایل منتشر شده در این مجله می باشد .

 

موقعیت جغرافیایی لانگ بیچ

منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی یا همان ساحل لانگ بیچ یک منطقه تفریحی و توریستی نزدیک به شهر اسکله است . این ساحل زیبا به طول 3 کیلومتر در امتداد دریای مدیترانه قرار دارد . لانگ بیچ قبرس بین شهر اسکله و شهر فاماگوستا واقع شده است . منطقه لانگ بیچ حدود 35 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ارجان و 12 کیلومتر نیز با شهر فاماگوستا فاصله دارد . شهر گیرنه حدود 45 دقیقه با ساحل لانگ بیچ فاصله دارد . از نظر دسترسی به مناطق تفریحی و توریستی و اماکن تاریخی نیز منطقه لانگ بیچ در یک مرکزیت نسبی قرار دارد .

تفریحات در منطقه لانگ بیچ 

مهمترین و محبوب ترین تفریح در لانگ بیچ ، وجود دریای فیروزه ای و آب زلال مدیترانه می باشد . از دیگر امکانات تفریحی این منطقه می توان به پیست ویژه دوچرخه سواری ، پارک بازی کودکان ، پارک ورزشی بزرگسال ، محل پیاده روی در امتداد دریا ، شنا در دریای زلال مدیترانه ، حمام آفتاب بر روی شن های طلائی ، شاتل سواری ، فلای برد ، اسکی روی آب ، جت اسکی ، قایق سواری و غواصی اشاره کرد . منطقه لانگ بیچ در کنار هتل های مدرن واقع شده است که یک ویژگی مهم در منطقه محسوب می شود .

 

خرید ملک در لانگ بیچ 

پروژه های بسیاری در این منطقه ساخته شده و یا همچنان در حال ساخت می باشد . اکثر این پروژه ها بسیار مدرن و مجهز به امکانات رفاهی کامل می باشند . وجود ملیت های متفاوت در کنارهم و کم بودن پروژه های ساختمانی باعث شده تا بتوانید با آرامش در این منطقه زندگی کنید . امکانات این منطقه باعث رونق بیشتر صنعت گردشگری منطقه لانگ بیچ نسبت به دیگر مناطق قبرس شمالی شده است . همچنین این موضوع باعث افزایش روزانه املاک و مستغلات در منطقه لانگ بیچ  شده است .

اگر قصد خرید ملک در قبرس شمالی و منطقه لانگ بیچ  را دارید ، می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین مجرب ما در قبرس شمالی تماس حاصل فرمایید . مشاورین ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در این زمینه می باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next