مهمترین مزایای زندگی در قبرس شمالی

 

در این مطلب سعی کرده ایم تا بیست مورد از مهمترین مزایای زندگی در قبرس شمالی را برایتان شرح دهیم . با ما همراه باشید .

مزایای زندگی در قبرس شمالی

ارزش ارزی بالا از مهمترین مزایای زندگی در قبرس

خرید و فروش ملک در قبرس شمالی با پوند انگلستان انجام می شود ، در حالی که در بسیاری از کشورهای همسایه خرید ملک به یورو و دلار انجام میگیرد . بازار املاک محلی ترکیه با لیر ترکیه انجام می پذیرد .  در صورتی که قبرس شمالی تنها از پوند انگلستان برای هم خرید و هم فروش بهره می برد.

ارزش افزوده املاک

با توجه به محدودیت زمین در جزیره، به ازای ساخت هر پروژه محدوده ساخت در این جزیره کاهش یافته و این مورد موجب رشد حداقل ۱۰ درصدی ملک شما طی هر سال خواهد شد.

ارزانترین قیمت در بهترین منطقه

در حالی که امکان خرید ملک در فاصله کمتر از یک کیلومتری دریا به علت قیمت بالای آن در بسیاری از کشورها امکان پذیر نمی باشد، شما با پرداخت کمتر از ۳ میلیارد تومان قادر به خرید واحدی در نزدیکی ساحل مدیترانه خواهید بود .

در صورت خرید ملک با سند ترک یا معاوضه به عنوان بهترین سندهای ملک، شما مالکیت صددرصد ملک خود را داشته و سند تک برگ دریافت خواهید کرد.

عدم محدودیت در معاوضه یا فروش ملک

در قبرس شمالی بر خلاف بسیاری از کشورها، در هر زمانی قادر به فروش ملک خود به فرد خارجی یا بومی خواهید بود و هیچ محدودیتی در فروش ملک به خریدار خاصی نخواهید داشت.

امنیت در سرمایه‌گذاری با تضمین دولتی

بنابر قوانین اداره ثبت اسناد در قبرس شمالی، برای حفاظت از امنیت خرید و سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، در صورت پرداخت ۳۰ درصد قیمت ملک، قرارداد بین خریدار و کمپانی سازنده قابل ثبت در اداره اسناد بوده و برای آن کد رهگیری صادر می شود، بدین صورت امکان فروش یک واحد به چند شخص عملا منتفی می باشد.

خرید اقساطی

شرایط پرداخت منحصر به فردی در بسیاری از پروژه های معتبر قبرس وجود دارد، با پرداخت ۳۰ تا ۳۵ درصد پیش پرداخت و اقساطی ۳ تا ۶ ساله بدون بهره، قبرس شمالی میزبان بهترین آفرهای خرید در کشورهای معتبر حوزه دریای مدیترانه می باشد.

امنیت بسیار بالا از مهمترین مزایای زندگی در قبرس

پنجمین کشور امن دنیا با داشتن مرزهای آبی در ورود و خروج به مرزهای آبی و هوایی خود کنترل زیادی داشته، همین امر موجب می گردد این کشور بدون داشتن منطقه ایی ناامن یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا لقب بگیرد.

۳۰۰ روز آفتابی

قبرس با داشتن میانگین ۳۰۰ روز آفتابی، یکی از پرطرفدارترین نقاط اروپا برای تعطیلات می باشد . آب و هوای مدیترانه‌ایی و مطلوب قبرس با ارزانترین هزینه ها در مقایسه‌ با دیگر کشورهای این قاره، زندگی در قبرس شمالی را چون تعطیلاتی ابدی برای ساکنین آن بدل ساخته است.

مهمان‌نوازی بومیان قبرس شمالی

در حالی که بحران هایی چون مسائل تروریستی، نژادی و سیاسی و اقتصادی منجر به شکاف بین مهاجران و ساکنین کشورها شده است. قبرس شمالی همچنان با آغوش باز پذیرای مهاجران بوده، این کشور را به خانه مهاجران بدل ساخته است.

جمعیت کم قبرس شمالی

در حالی که جمعیت بومیان قبرس شمالی  به ۳۰۰ هزار نفر نمی رسید . مهاجران نقشی مهم در اقتصاد و شکوفایی این جزیره داشته و قبرس شمالی مأمن مهاجران خواهد بود.

دانشگاه های بین‌المللی

بیش از صد هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه های قبرس شمالی مشغول به تحصیل می باشند, یعنی به ازای هر

چهار نفر ساکن قبرس حداقل یک دانشجو در این جزیره مشغول می‌باشد، گارانتی اجاره طولانی مدت و هرگونه کسب و کار مربوط به قشر جوان ضامن موفقیت شما در سرمایه‌گذاری می باشد.

بکر بودن قبرس شمالی

قبرس شمالی در حالی که با سرعت فزاینده ایی در حال رشد می باشد در کسب و کار و ایجاد موقعیت های تازه شغلی نیز بسیار جوان می باشد .  سرمایه‌گذاران با شناخت این فضاها و برنامه ریزی و سرمایه مناسب می‌توانند در آینده قبرس سهیم باشند.

آرامش بی نظیر زندگی در قبرس شمالی

در قبرس شمالی با توجه به جمعیت کم و پراکندگی آن‌ها، آرامش بی نظیری در این جزیره وجود دارد که در هیچ نقطه ایی یافتنی نیست. این آرامش ضامن زندگی بدون دغدغه در زیباترین نقطه مدیترانه می باشد.

مالیات پایین در قبرس شمالی

قوانین مالیاتی قبرس شمالی از دیگر دلایل موفقیت قبرس در جذب سرمایه و خرید خانه می باشد. مالیات بسیار پایین و عدم کارمزدهای سنگین موجب شده به راحتی با خرید خانه و اجاره آن کسب درآمد کنید.

هزینه زندگی مناسب در قبرس شمالی

در قیاس با سایر کشورهای اروپایی، هزینه‌ زندگی در قبرس شمالی به مراتب پایین تر است . شما با خرید خانه و اقامت در قبرس شمالی با هزینه کمتر کیفیت بالاتری را تجربه خواهید کرد.

کیفیت غذا از دیگر مزایای زندگی در قبرس

کنترل ویژه دولت قبرس شمالی بر محصولات وارداتی و آزمایش میزان استفاده از سم و آفت‌کش، موجب شده این کشور یکی از ارگانیک ترین و سالم ترین مواد غذایی را در اختیار شهروندان خود قرار دهد . که این نکته بسیار حائز اهمیتی در بحث سلامت می باشد.

حفظ اسرار سرمایه گذاران

در حالی که در اکثر کشورهای دنیا برای خرید خانه و افتتاح حساب موانع زیادی پیش روی خود خواهید داشت دولت قبرس شمالی در این موارد سخت‌گیر نبوده و به کسی اجازه استعلام حساب شما را نخواهد داد تا بتوانید به سادگی ثروت و سرمایه خود را جابجا کنید.

افتتاح فرودگاه جدید در قبرس شمالی

با توجه به افتتاح فرودگاه جدید قبرس شمالی، پروازهای هوایی به قبرس از اروپا و دیگر مقاصد افزایش خواهد یافت . از این رو علاوه بر تسهیل در رفت و آمد موجبات رونق تجاری و اقتصادی خواهد شد.

آینده درخشان زندگی در قبرس

منابع هیدروکربنی در حال اکتشاف به منظور استخراج، پیشرفت و توسعه در زمین راه و ترابری و در نهایت سرنوشت این جزیره مواردی می باشد که با قراردادن آن‌ها در کنار یکدیگر قادر به حل معمای قبرس شمالی خواهیم بود. آینده ایی درخشان که با تصمیم گیری درست می توانید بخشی از این آینده باشید.

 

جمله آخر برای زندگی در قبرس

با توجه به مزایای زندگی در قبرس شمالی ، می توان این کشور را مقصد خوبی برای سرمایه گذاری و مهاجرت دانست . اگر قصد مهاجرت به قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور امن را دارید . می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین مجرب ما در قبرس شمالی در ارتباط باشید . مشاورین ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی خواهند بود .

 

 

 

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next