دریافت شهروندی ترکیه با خرید املاک در حال ساخت امکان پذیر گردید

شهروندی ترکیه با خرید املاک در حال ساخت

در تاریخ 07.12.2018 متمم جدیدی به قانون دریافت شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ، اضافه گردید . با توجه به این قانون جدید ، در حال حاضر دریافت شهروندی ترکیه با خرید املاک در حال ساخت نیزامکان پذیر گردید. بر اساس قانون اولیه در این زمینه برای کسب شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ، دریافت سند ملک که ارزش آن توسط کارشناس تایید شده باشد ، الزامی بود اما با اضافه شدن این متمم، دریافت شهروندی   به شرط اینکه قرار داد خرید به صورت محضری و رسمی در دفتر اسناد رسمی تنظیم گردد، امکان پذیر گردیده است .

در گذشته به دلیل اینکه املاک در حال ساخت در واقع قابل ارزیابی و تعیین نرخ نبودند ، علاقمندان به دریافت شهروندی ترکیه نمیتوانستند از پروژههای در حال ساخت خرید کنند اما با ارائه قرارداد محضری که در واقع خریدار در آن متعهد می گردد که املاکی با ارزش بالای 400.000 دلار ( بر اساس رقم قید شده در قرارداد ) به صورت نقدی خریداری کند و کل هزینه آن را پرداخت نموده و تا 3 سال نیز قادر به فروش املاک خریداری شده نباشد ، این امکان فراهم شده است .

شرایط دریافت شهروندی ترکیه با خرید املاک در حال ساخت که در روزنامه هایترکیه اعلام گردیده است :

  • تعهد محضری و رسمی خرید ملک باید برای خرید حداقل 400.000 دلار به بالا تنظیم گردد
  • این تعهد محضری باید در دفاتر اسناد رسمی ترکیه ثبت گردد
  • دراین قرارداد باید به وضوح مشخص گردد که خریدار تا مدت 3 سال حق فروش و یا کنسل کردن این قرارداد و یا واگذاری این قرارداد به شخص دیگری را ندارد .

شرکت سان اند سندز با ارائه بهترین پروژههای سرمایه گذاری و در حال ساخت در ترکیه و همچنین با کادری مجرب و وکلای کارآزموده در زمینه اخذ شهروندی ترکیه با خرید املاک در حال ساخت در خدمت شما عزیزان میباشد . مشاوره حضوری و تلفنی با همکاران ما و همینطور مشاوره حضوری با وکلای ما رایگان میباشد . پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم به خرید ، از جلسات مشاوره ما بهره مند شوید و پاسخ کلیه سوالات خود در این زمینه را دریافت کنید.

 

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next