برای دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک ، چه مدارکی مورد نیاز میباشد ؟

دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک

در حال حاضر و مطابق آخرین تغییراتی که در قانون دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک داده شده است . شهروندان غیر ترک میتوانند با خرید ملکی به ارزش بالای 400.000 دلار امریکا ، قادر به دریافت شهروندی کشور ترکیه شوند . اگر مایل هستید بدانید که برای کسب شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک چه مدارکی احتیاج دارید ، اطلاعات موجود در این بخش را مطالعه فرمایید . لازم به ذکر است که این لیست با مطابقت با وکیل رسمی این شرکت  تهیه شده که کلیه کارهای مربوط به مهاجرت و دریافت شهروندی ترکیه برای مشتریان این شرکت را بر عهده دارد .

 

اسناد ومدارک مورد نیاز برای دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک :

1:فیش بانکی بالای $400.000 (دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا)
2:کپی سند خانه خرید شده در ترکیه
3:وکالت نامه به وکیل کشور ترکیه که ثبت شده وتایید شده نوتر(اداره ثبت) ویا ازطریق سفارت ترکیه
4: پنج عدد عکس بیومتریک برای سرمایه گذار و 3 عدد عکس بیومتریک برای همسر
5:ترجمه پاسپورت تایید شده نوتر(اداره ثبت) برای سرمایه گذارو همسر و فرزندان زیر 18 سال
6:سند ازدواج و یا برگه ای که نشان دهد فرد طلاق گرفته ویا مجرد است.این اسناد باید تایید شده در وزارت امورخارجه ایران وهمچنین سفارت ترکیه در ایران باشد.
7:ترجمه شناسنامه سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سالش (که درمرحله اول وزارت امور خارجه ایران وبعد سفارت ترکیه تایید شده باشد)
8:کپی از کارت اقامت افراد خانواده فرد سرمایه گذار در صورت عدم وجود اقامت ,تنها کپی از مهرآخرین ورود در پاسپورت سرمایه گذار
9:شماره مالیاتی تنها مربوط به سرمایه گذار

درباره ما

لازم به ذکر است که این شرکت برای تمام مشتریان خود که از طریق ما نسبت خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک اقدام مینمایند ، جلسه مشاوره با حضور وکیل رسمی شرکت برقرار میسازد تا مشتریان محترم بتوانند کلیه سوالات احتمالی خود را بپرسند و با خیال راحت نسبت به سرمایه گذاری در ترکیه اقدام نمایند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next