برای دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک ، چه مدارکی مورد نیاز میباشد ؟

دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک

در حال حاضر و مطابق آخرین تغییراتی که در قانون دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک داده شده است . شهروندان غیر ترک میتوانند با خرید ملکی به ارزش بالای 400.000 دلار امریکا ، قادر به دریافت شهروندی کشور ترکیه شوند . اگر مایل هستید بدانید که برای کسب شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک چه مدارکی احتیاج دارید ، اطلاعات موجود در این بخش را مطالعه فرمایید . لازم به ذکر است که این لیست با مطابقت با وکیل رسمی این شرکت  تهیه شده که کلیه کارهای مربوط به مهاجرت و دریافت شهروندی ترکیه برای مشتریان این شرکت را بر عهده دارد .

 

اسناد ومدارک مورد نیاز برای دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک :

1:فیش بانکی بالای $400.000 (دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا)
2:کپی سند خانه خرید شده در ترکیه
3:وکالت نامه به وکیل کشور ترکیه که ثبت شده وتایید شده نوتر(اداره ثبت) ویا ازطریق سفارت ترکیه
4: پنج عدد عکس بیومتریک برای سرمایه گذار و 3 عدد عکس بیومتریک برای همسر
5:ترجمه پاسپورت تایید شده نوتر(اداره ثبت) برای سرمایه گذارو همسر و فرزندان زیر 18 سال
6:سند ازدواج و یا برگه ای که نشان دهد فرد طلاق گرفته ویا مجرد است.این اسناد باید تایید شده در وزارت امورخارجه ایران وهمچنین سفارت ترکیه در ایران باشد.
7:ترجمه شناسنامه سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سالش (که درمرحله اول وزارت امور خارجه ایران وبعد سفارت ترکیه تایید شده باشد)
8:کپی از کارت اقامت افراد خانواده فرد سرمایه گذار در صورت عدم وجود اقامت ,تنها کپی از مهرآخرین ورود در پاسپورت سرمایه گذار
9:شماره مالیاتی تنها مربوط به سرمایه گذار

درباره ما

لازم به ذکر است که این شرکت برای تمام مشتریان خود که از طریق ما نسبت خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک اقدام مینمایند ، جلسه مشاوره با حضور وکیل رسمی شرکت برقرار میسازد تا مشتریان محترم بتوانند کلیه سوالات احتمالی خود را بپرسند و با خیال راحت نسبت به سرمایه گذاری در ترکیه اقدام نمایند .

Join The Discussion

2 thoughts on “برای دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک ، چه مدارکی مورد نیاز میباشد ؟”

 • فرناز

  باسلام
  اطلاعاتي خوبي بود ولي يك ابهامي وجوددارد كه با خريد ملك حتما اقامت شهروندي تركيه را خواهيم گرفت يا نه مانند گرجستان مردم دچارمشكل ميشوند چه تضميني است

  Reply
  • املاک ترکیه

   با سلام و تشکر از اینکه از وبسایت ما بازدید کردید .
   در طول سال گذشته حدود 200 نفر از شهروندان ایرانی از طریق خرید ملک قادر به دریافت شهروندی ترکیه شده اند . اطلاعات بیشتر را از سفارت ترکیه در ایران نیز میتوانید دریافت کنید .

   Reply

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next