مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه مطابق با آخرین تغییرات 2021

مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه

مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه مطابق با آخرین تغییرات 2021 را در این پست برای اطلاع عزیزانی که علاقمند به دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک در ترکیه میباشند ، درج شده است . همانطور که میدانید کلیه کارهای مربوط به امور شهروندی مشتریانی که از طریق شرکت ما نسبت به خرید و فروش ملک در ترکیه اقدام میکنند ، از طریق وکیل متخصص امور شهروندی انجام میشود و شما کلیه سوالات خود در زمینه اخذ شهروندی ترکیه را میتوانید در جلسه مشاوره که با حضور وکیل شهروندی برای پاسخ به سوالات احتمالی شما در دفتر ما برگزار میشود ، به صورت مستقیم بپرسید و با اطلاعات کامل نسبت به خرید و سرمایه گذاری در ترکیه و همینطور اخذ پاسپورت این کشور اقدام کنید .

مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه مطابق با آخرین تغییرات 2021 :

  • فیش بانکی بالای $250000 (دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا) که حتماٌ توسط بانک مهر و امضا شده باشد .
  • کپی سند خانه خرید شده در ترکیه
  • وکالت نامه رسمی و محضری به وکیل ما جهت انجام کلیه امور مربوط به شهروندی
  •  هفت عدد عکس بیومتریک برای سرمایه گذار و چهار عدد عکس بیومتریک برای همسر و  دو عدد برای هریک از فرزندان زیر 18 سال
  • کپی از آخرین مهر ورود به ترکیه در پاسپورت در صورتی که موجود باشد .
  • کپی کارت اقامت ترکیه در صورتی که موجود باشد .
  • ترجمه پاسپورت تایید شده نوتر(اداره ثبت) برای سرمایه گذارو همسر و فرزندان زیر 18 سال
  • سند ازدواج و یا برگه ای که نشان دهد فرد طلاق گرفته ویا مجرد است.این اسناد باید تایید شده در وزارت امورخارجه ایران وهمچنین سفارت ترکیه در ایران باشد.
  • ترجمه رسمی شناسنامه سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سالش (که درمرحله اول وزارت امور خارجه ایران وبعد سفارت ترکیه تایید شده باشد.)
  • شماره مالیاتی تنها مربوط به سرمایه گذار

لازم به ذکر است که این مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه به صورت کلی میباشد و بسته به شرایط مختلف خانواده ها گاهی اوقات نیاز به ارائه مدارک بیشتری نیز میباشد .  به عنوان مثال اگر یکی از فرزندان زیر 18 سال خانواده از پدر و مادر دیگری باشد ، مدارکی اضافه تر از مدارک اصلی  میبایست به اداره مهاجرت ارائه شود . به همین دلیل توصیه ما به همه عزیزان استفاده از خدمات مشاوره رایگان ما با وکیل ویژه شهروندی میاشد که بر اساس شرایط ویژه هر خانواده میتوانیم مشاوره درست و کاملی ارائه بدهیم و کل مدارکی را که مورد نیاز میباشد را اعلام کنیم .

به علاوه نکته دیگری که بسیار اهمیت دارد ، نحوه ترجمه مدارک شما میباشد . بارها دیده شده است که نداشتن اطلاعات درست موجب شده است تا تعداد زیادی از علاقمندان ، وقت و هزینه زیادی را صرف آماده کردن مدارکی کنند که قابل استفاده نمیباشد . از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند اطلاعات دقیقی در ارتباط با آماده کردن مدارک ویژه شهروندی در اختیار شما قرار دهند.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next