مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

Benefits-of-buying-property-in-North-Cyprus

خرید ملک در قبرس شمالی در سالهای اخیر بسیار پر رونق بوده و رشد چشمگیری داشته است . بسیاری از سرمایه گذاران و مهاجرین اقدام به خرید املاک و مستغلات نموده اند و بسیاری از سازندگان اقدام به سرمایه گذاری و ساخت پروژه های بزرگ در این کشور نمودند . اما چه چیزی باعث این رونق و شکوفایی می باشد ؟ چه چیز باعث شده تا سرمایه گذاران خارجی اقدام به خرید ملک در این کشور نمایند ؟ مزایای خرید ملک در قبرس شمالی چیست ؟

اگر شما هم به دنبال جواب این سوال ها می باشید با ما در مقاله مزایای خرید ملک در قبرس شمالی همراه باشید :

 

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

 

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی بسیار زیاد است . این کشور بدلیل جزیره ای بودن و قرار گرفتن در دریای مدیترانه از مزایای منحصر به فردی برخوردار است .مزایای خرید ملک در بهشت کوچک بسیار زیاد است . در اینجا 10 مورد از مهمترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی را برایتان شرح خواهیم داد . مهمترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی بدین شرح است :

  • رشد قیمت املاک در قبرس شمالی

در چند سال اخیر به طور پیوسته قیمت املاک در قبرس شمالی رشد چشمگیری داشته است . این بالا رفتن قیمت همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود قیمت املاک در این کشور به چند برابر قیمت فعلی خواهد رسید .

Benefits-of-buying-property-in-North-Cyprus

  • خرید املاک با اقساط طولانی مدت بدون بهره

اکثر پروژه های ساختمانی در قبرس شمالی دارای شرایط پرداخت اقساطی بدون بهره برای خریداران می باشند . بعضی از این پروژه های ساختمانی شرایط اقساط طولانی به مدت 60 ماه را دارند . این شرایط امکان خرید ملک را به بسیاری از کسانی که سرمایه زیادی ندارند را می دهد .

  • اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی به تمامی سرمایه گذاران و خریداران ملک اقامت سالیانه اعطا می کند . متقاضیان می توانند برای خانواده خود نیز اقامت قبرس شمالی را دریافت نمایند . این اقامت به صورت سالیانه و قابل تمدید می باشد .

  • دانشگاههای قبرس شمالی

بسیاری از دانشگاههای معتبر جهان در قبرس شمالی شعبه دارند . برای ورود به این دانشگاهها نیاز به آزمون ورودی نیست و هزینه ثبت نام نسبت به سایر کشور ها بسیار مقرون به صرفه تر است .

Benefits-of-buying-property-in-North-Cyprus

  • آب و هوای قبرس شمالی

قبرس شمالی جزیره ای است که در دریای مدیترانه قرار دارد و از آب و هوای مطلوب مدیترانه ای بهرمند است . اکثر روز های سال آفتابی است و ساکنین اطمینان دارند که بیش از 300 روز در سال هوا در این کشور آفتابی می باشد .

Benefits-of-buying-property-in-North-Cyprus

  • خرید ملک در یکی از امن ترین کشورهای جهان

قبرس شمالی در لیست 10 کشور امن جهان قرار دارد و سومین کشور امن در خاورمیانه محسوب می شود . آمار جرم و جنایت و دزدی در این کشور بسیار پایین است . این یکی از مهمترین مزیت های خرید ملک در این کشور می باشد .

  • درآمد ارزی از اجاره ملک

سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت یا زندگی در قبرس شمالی را ندارند و فقط جهت اخذ سود و رشد سرمایه اقدام به خرید ملک در قبرس شمالی نموده اند . می توانند علاوه بر رشد سالیانه سرمایه خود ، از اجاره دادن ملک خود نیز در آمد ارزی داشته باشند . با توجه به نرخ دلار و تورم ها و بی ارزش شدن روزانه پول ایران ، داشتن درآمد ارزی یک مزیت مهم به شمار می آید .

  • افتتاح حساب بانکی و اخذ ویزا کارت و مستر کارت

با توجه به تحریم کشور ایران از طرف بانکهای جهانی ، داشتن یک حساب بانکی بین المللی بسیار مهم است . سرمایه گذاران و خریداران ملک می توانند اقدام به بازگشایی حساب بانکی بین امللی نمایند و ویزا کارت و مستر کارت دریافت نمایند . این به شما این امکان را می دهد که در شبکه های تجارت جهانی فعالیت داشته باشید .

  • فرهنگ و غذا

اکثر جمعیت قبرس شمالی را ترک ها تشکیل می دهند . ترک ها از نظر فرهنگ و آداب و رسوم و غذاهای خوردنی و استفاده از گوشت حلال بسیار به ما نزدیک هستند و برای کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در این کشور را دارند مزیت بسیار مهمی به شمار می رود .

Benefits-of-buying-property-in-North-Cyprus

  • نزدیکی ایران به قبرس شمالی

نزدیک بودن ایران به قبرس شمالی برای اون دسته از سرمایه گذاران یا مهاجرین که در رفت و آمد به ایران هستن یا خانواده ایشان در رفت و آمد هستن  مزیت بسیار مهمی قلمداد می شود .

 

جمله آخر

با توجه به مزایای خرید ملک در قبرس شمالی ، می توان این کشور را مقصد ایده آلی برای سرمایه گذاری و خرید ملک دانست . اگر شما هم قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی را دارید ، می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین ما در قبرس شمالی ارتباط برقرار نمایید . مشاورین ما با سالها تجربه در زمینه املاک و مستغلات در قبرس شمالی آماده مشاوره  و پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه می باشند . همچنین ما را در اینستاگرام دنبال نمایید .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next