وکالتنامه برای خرید ملک در ترکیه

وکالتنامه برای خرید ملک در ترکیه

وکالتنامه برای خرید ملک در ترکیه چیست و چه زمانی مورد استفاده قرار میگیرد ؟

وکالتنامه در واقع اجازه رسمی و قانونی است که شما به شخصی میدهید تا به جای شما سند ملک شما را دریافت کند . حوزه فعالیت این شخص در قالب مسئولیتهای خواهد بود که شما به صورت قانونی و از طریق وکالتنامه اجازه دهید . بنابراین دقت کنید که به چه شخصی و برای انجام چه مسئولیت هایی وکالت میدهید و حتماٌ به یاد داشته باشید که برای مدت کوتاهی که برای انجام کاهای مربوط به سند مورد نیاز میباشد وکالت نامه بدهید و از دادن وکالتنامه بدون تاریخ و به افرادی که نمی شناسید ، خودداری کنید .

چه مواردی لازم است در وکالتنامه برای خرید ملک در ترکیه ذکر شود ؟

اگر فقط برای خرید ملک در ترکیه وکالت میدهید، صرفاٌ برای دریافت سند و گرفتن اشتراک کنترهای آب و برق و گاز وکالت بدهید و نیاز به ذکر کردن مورد بیشتری در وکالتنامه نمیباشد اما اگر برای دریافت سند و کسب شهروندی ترکیه وکالت میدهید ، موارد بیشتری میبایست در وکالتنامه شما ذکر شود . عزیزانی که مایل هستند نمونه وکالت نامه را مطالعه کنند ، میتوانند از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرند تا نمونه وکالتنامه ها رابرای ایشان ارسال کنیم .

برای صدور وکالتنامه چه مدارکی لازم است و چگونه صادر میشود ؟

اگر در ترکیه حضور دارید ، برای صدور وکالتنامه نیاز به اصل پاسپورت ، ترجمه رسمی پاسپورت ، شماره مالیاتی ، 2 قطعه عکس و همینطور حضور مترجم رسمی فارسی زبان دارید. صدور وکالتنامه در محضر انجام میشود و اگر تمام مدارک شما آماده باشد ، حدود 1 تا 2 ساعت زمان میباشد . اگر خارج از ترکیه هستید و مایلید از راه دور وکالتنامه بدهید ، ابتدا ما نسخه فارسی وکالتنامه را برایتان ارسال میکنیم . بعد از آن در محضر وکالتنامه را انجام میدهید و برای ترجمه ترکی رسمی ارسال میکنید . توجه داشته باشید که این ترجمه بایید رسمی و دارای مهر وزارت امور خارجه باشد . به علاوه به یاد داشته باشید که حتما عکس شما باید روی وکالتنامه اضافه شده باشد . پس از دریافت ترجمه میبایست آن را به تایید کنسولگری ترکیه در ایران برسانید و سپس برای ما ارسال کنید. این وکالتنامه در ترکیه قابل قبول است .

به چه کسی وکالت بدهیم ؟

در ارتباط با وکالتنامه برای خرید ملک در ترکیه در صورتیکه مایل به دریافت شهروندی ترکیه هستید، میبایست به وکیل مربوط به مهاجرت وکالتنامه بدهید تا در تمام مراحل کار از دریافت سند به نام شما تا دریافت شهروندی ترکیه را برای شما انجام بدهد و کلیه امور را پیگیری کنند . اما در صورتیکه که فقط مایلید برای خرید ملک در ترکیه وکالت بدهید ، میتوانید از افراد آشنا برای دادن وکالت استفاده کنید هرچند که اگر از ما بپرسید باز هم میگوییم در هر شرایطی به وکیل وکالت بدهید .

در شرکت سان اند سندز ، ما با وکیل متخصص برای انجام انواع وکالت نامه ها و همچنین تمام مراحل شهروندی ترک در خدمت شما میباشیم ، کافیست با ما تماس بگیرید تا ابتدا با مشاوره تلفنی رایگان در خدمت شما باشیم و کلیه سوالات شما را پاسخ بدهیم و پس از آن هم با انجام کلیه امور برای تنظیم وکالت نامه ، دریافت سند و اخذ شهروندی ترکیه با گروه وکلای مجرب و کارآزموده در خدمت شما باشیم .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next