منطقه بکتاش آلانیا

منطقه بکتاش آلانیا

معرفی منطقه بکتاش در آلانیا 

منطقه بکتاش آلانیا  یکی از محله های زیبا و توریست پسند آلانیا می باشد که نامش از زبان فارسی وارد زبان ترکی شده است. منطقه بکتاش در کوه پایه های  کوه های تروس و در قسمت شمالی شهر آلانیا واقع شده است . منظره زیبای شهر آلانیا را می توان در  این منطقه دید و در ارتفاعات شهر از تصویر منحصر به فرد آن  لذت برد. بسیاری از ویلاها و آپارتمان های جدید برای خارجی ها و افراد محلی شهر نیزدر این مکان ساخته شده است. همچنین وجود بسیاری از رستوران های محلی در این منطقه بر زیبایی و محبوبیت آن افزوده است . فاصله این منطقه تا مرکز شهر آلانیا تنها 10 دقیقه بوده و در بالاترین ارتفاع از سطح شهر واقع شده و دید کامل به شهر ، دریا و قلعه دارد. این منطقه زیبا مورد توجه خارجی ها و توریست ها بوده و این افراد بکتاش را برای استراحت و گذراندن زمان باکیفیت و در آرامش انتخاب میکنند. شما با زندگی در این منطقه روز و  شب منظره زیبای شهر آلانیا را از پنجره خانه خود خواهید داشت و از زیبایی آن لذت خواهید برد پس برای خرید ملک در این منطقه منحصر به فرد با همکاران ما در تماس باشید.

دسترسی منطقه بکتاش آلانیا

این منطقه دسترسی به بیشتر وسایل نقلیه را دارد و تمامی این وسایل حمل و نقل عمومی اعم از دلموش، اتوبوس و تاکسی با کمترین زمان ممکن در دسترس شما میباشند.

خرید ملک در منطقه بکتاش آلانیا را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

اگر علاقمند به خرید و سرمایه گذاری در یکی از مناطق مرتفع شهر آلانیا میباشد که هم دسترسی راحتی به مرکز شهر و مراکز خرید داشته باشد و همچنین منظره زیبای دریای مدیترانه را نیز داشته باشید ، پیشنهاد ما به شما خرید ملک در بکتاش آلانیا میباشد. کارشناسان ویژه فروش ما میتوانند اطلاعات دقیقی در ارتباط با نحوه سرمایه گذاری در این منطقه را در اختیار شما قرار دهند . ما بهترین آپارتمان ها و ویلاهای موجود در این منطقه را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد میکنیم . کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین فایل های منطقه بکتاش آلانیا  را در اختیارتان قرار دهیم .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next