آیا واقعاٌ با 1 میلیارد تومان میتوانید در ترکیه صاحب خانه شوید ؟

آیا واقعاٌ با 250 میلیون تومان میتوانید در ترکیه صاحب خانه شوید ؟

آیا واقعا با 1 میلیارد تومان میتوانید در ترکیه صاحب خانه شوید ؟ خرید ملک در ترکیه این روزها بسیار پر طرفدار است و شرکت های املاک متعددی در این زمینه مشغول به فعالیت میباشند و به طبع برای جذب مشتری تبلیغات متقاوتی نیز از فضای مجازی ، تلویزیون و وب سایت های مختلف پخش میشود . گاهی اوقات برخی از تبلیغات که املاک را با رقم بسیار کمی را برای جذب مشتری ارائه میدهند که به دلیل اینکه در این رابطه با این نوع تبلیغات سوالات بسیار زیادی مطرح شده است ، در این بخش به برخی از سوالات در این مورد پاسخ میدهیم 

آیا واقعا با 1 میلیارد تومان میتوانید در ترکیه صاحب خانه شوید ؟

• در واقع بودجه 1 میلیارد تومان با توجه به نرخ تبدیل لیر ترک متغییر میباشد . اما در حال حاضر که نرخ تبدیل حدود 2000 تومان و یا شاید کمی بیشتر است ، تبدیل این رقم به لیر ترک حدود 125.000 لیر و یا حتی کمتر میباشد .    

• در واقع پیدا کردن ملکی با این قیمت در استانبول کار ساده ای نیست . استانبول شهر بسیار بزرگی است که حدوداٌ مساحت آن حدود 7 برابر تهران است . اگر هم بتوانید ملکی با حدود این قیمت در شهر استانبول پیدا کنید ، مربوط به مناطق دور افتاده شهر استانبول میباشد.

• تجربه سالها فروش ملک در استانبول به ما نشان داده است که مشتریان ایرانی که از سلیقه خوب و استاندارد بالای زندگی برخوردارند ، مجتمع های مسکونی با کیفیت را در مناطق مختلف شهر استانبول بر اساس بودجه و سلیقه شان ترجیح میدهند و املاکی که از استاندارد زندگی برخوردار نیستند مورد پسند و انتخاب مشتریان ایرانی نمیباشد .

• گاهی وقتها نیز برخی از این تبلیغات مربوط به مجتمع های مسکونی است که به صورت اقساطی ملک میفرشند و شما مابقی مبلغ مورد نظر را به صورت اقساط پرداخت خواهید کرد .

به خاطر داشته باشید که تمام مدارک ملک مورد نظر را در هنگام خرید کنترل کنید و سپس نسبت به عقد قرارداد و پرداخت مبلغ اقدام نمایید تا از هر گونه مشکل احتمالی پیشگیری کنید .

اگر قصد خرید آپارتمان ، ملک و ویلا در ترکیه را دارید . با مشاورین ما از طریق راههای ارتیاطی تماس حاصل نمایید . ما در تمامی مسیر همراه شما خواهیم بود .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next