آیا خرید ملک در ترکیه و اجاره دادن آن ، سرمایه گذاری مناسبی محسوب می گردد ؟

خرید ملک در ترکیه و اجاره

سرمایه گذاری روی خرید ملک و پس از آن کسب درآمد از طریق اجاره آن روشی است که در اغلب کشورهای دنیا روشی برای سرمایه گذاری محسوب میشود . با این روش در واقع هم ارزش افزوده ملک شما در طول زمان افزایش خواهد داشت و هم میتوانید درآمدی ثابت و ماهیانه داشته باشید . در کشور ترکیه نیز با توجه حجم زیاد خرید و فروش املاک و مستغلات ، تعداد زیادی از سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه و اجاره دادن آن واحد میباشند .

خرید ملک در ترکیه و اجاره دادن آن و درآمدی که میتوانید از آن طریق کسب کنید بر اساس شهرهای مختلف و همینطور بر اساس منطقه مختلف در هر شهر متفاوت میباشد که در این مطلب سعی کردیم به اختصار اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا در صورتیکه مایل به سرمایه گذاری و کسب درآمد از طریق اجاره دادن ملک در ترکیه ، میباشید، اطلاعات این بخش پاسخگوی برخی از سوالات شما باشد .

  • سرمایه گذاری و کسب در آمد از طریق اجاره ملک در استانبول

استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه و یکی از بزرگترین شهرهای دنیا است . اگر مایل به خرید ملک در استانبول و اجاره دادن ملکتان هستید ، کاملاٌ بر اساس اینکه ملکتان در کدام منطقه شهر استانبول قرار گرفته باشد ، مبالغ اجاره آن متفاوت است . مرکز شهر استانبول که مناطقی مانند شیشلی و ماسلاک را در برمیگیرد ، بسیار پر طرفدار هستند و مبالغ اجاره پیشنهادی نیز بسیار بالا میباشد . حداقل شروع قیمت اجاره واحد یکخوابه از 2500 لیره تا 6000 لیره میباشد و ملک شما به سرعت نیز اجاره میرود چون متقاضی اجاره در این مناطق بسیار زیاد است . به جز مناطق مرکزی ، بخش غربی استانبول نیز متقاضیان زیادی برای اجاره دارد . در این مناطق نرخ اجاره ها بسیار ارزان است اما هزینه خرید ملک در این مناطق نیز بسیار پایین تر از بخش مرکزی استانبول میشود و میتوان گفت به نسبت سرمایه گذاری که میکنید ، اجاره مناسبی دریافت می کنید . در این مناطق نرخ اجاره ها از 1000 تا 3000 لیره متفاوت میباشد .

  • سرمایه گذاری و کسب در آمد از طریق اجاره ملک در ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه با جمعیتی حدود 4 میلیون نفر است . در ازمیر نیز خرید ملک و اجاره دادن آن یکی از روش های سرمایه گذاری مطمئن محسوب میگردد . در طول دهه گذشته در شهر ازمیر نیز ساخت و سازهای مدرن و متعددی انجام شده است اما چون هنوز تعداد انها نسبت به جمعیت متقاضی اجاره ملک در ازمیر ، کمتر میباشد ، میتوانید ملک خریداری شده را به سرعت و به نرخ خوب اجاره دهید . قیمت اجاره ملک در ازمیر نسبت به سایر شهرهای ترکیه بالاتر است و از حدود 1600 تا 5000 لیر برای آپارتمان های یکخوابه متغییر است .

  • سرمایه گذاری و کسب در آمد از طریق اجاره ملک در آلانیا

آلانیا شهری زیبا و توریستی است که در استان آنتالیا و در فاصله 2 ساعتی از مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است . این شهر توریستی که سالهاست به عنوان یکی از مراکز تفریحی مورد علاقه توریست های اروپایی محسوب میشود ، در زمینه فروش ملک به خارجیان پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که خرید و فروش ملک در این شهر کوچک بسیار پرطرفدار میباشد . اگر مایل به خرید ملک در آلانیا و اجاره دادن آن میباشید و مایل هستید که درآمد خوبی از این راه داشته باشید ، بهتر است که خانه خود را مبله کنید و به صورت هفتگی و با ماهیانه در طول ایام توریستی اجاره بدهید .از این طریق میتوانید حدود 35 یورو برای هر روز آپارتمان یکخوابه خود را اجاره دهید. اگر مایل هستید به صورت سالیانه ملک خود را برای اجاره واگذار کنید ، حدود اجاره ها برای یک واحد یک خوابه برای هر ماه بین 1000 تا 2000 لیره متغیر میباشد .

اگر علاقمند به خرید ملک در ترکیه و اجاره دادن آن میباشید ، مشاورین مجرب ما در مجموعه سان اند سندز میتوانند املاکی را به شما پیشنهاد کنند که نه تنها در طول مدت زمان ارزش افزوده مناسبی پیدا کنند ، بلکه اگر مایل به دریافت اجاره باشید ، با رقمی مناسب و در طول مدت زمان کوتاهی اجاره داده شود . کافیست با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات کامل در خدمت شما باشیم .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next