قابل توجه سرمایه داران ، پروژه کانال استانبول به زودی شروع میشود !!!

پروژه کانال استانبول

سالهاست که از پروژه کانال استانبول به عنوان از مهمترین پروژههای سرمایه گذاری در استانبول یاد میشود . این پروژه بزرگ قرار است در هنگام تکمیل شدن ،دریای مرمره را  در جنوب شهر استانبول به دریای سیاه در شمال شهر استانبول ، وصل کند. در واقع پس از اتمام این پروژه ، بخش اروپایی شهر استانبول به دو بخش مرکزی یا جزیره استانبول و بخش غربی استانبول تقسیم میشود .

این کانال محل عبور و مرور جدیدی برای کشتی های باری و تجاری و درواقع دومین تنگه بسفر شهر استانبول خواهد بود . طبق اولین برنامه ای که توسط دولت ترکیه اعلام شده بود ، فاز اول این پروژه قرار بود تا پایان سال 2023 میلای آماده بهره بداری شود . اما شرایط پیش آمده در دنیا و بحران کرونا و تعطیلی های پشت سر هم ، موجب به تاخییر افتادن این پروژه گردید. اما طبق سخنرانی آقای طایب اردوان ، ریاست جمهور ترکیه  که روز گذشته در تاریخ 28.05/2021 در محل افتتاح برج چاملیجا ، آخر ماه ژوین سال 2021 یعنی حدود یک ماه دیگر ، عملیات احداث کانال استانبول شروع خواهد شد .

این خبر ، خبر بسیار خوبی برای سرمایه گذارانی است در مناطق اطراف این کانال سرمایه گذاری کرده اند یا مایلند سرمایه گذاری کنند . اگر قیمت املاک ، زمین و حتی اجاره املاک تجاری ، رستوران ها و کافه های اطراف تنگه بسفر را ببینید ، حدوداٌ میتوانید حدس بزنید که ظرف چند سال آینده ، مناطق اطراف کانال استانبول با چه رشد چشمگیری مواجه هستند . ما قبلاٌ هم در این وبسایت اطلاعاتی در ارتباط با پروژه کانال استانبول  در اختیار علاقمندان قرار داده بودیم و پیشنهاد کرده بودیم که در صورتیکه مایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در استانبول میباشید، مناطق نزدیک به این پروژه را بررسی کنید و فرصت های ویژه سرمایه گذاری را از دست ندهید .

اگر مایل هستید در ارتباط با پروژه کانال استانبول اطلاعات بیشتری داشته باشید و یا مایل هستید در ارتباط با پروژههای ساختمانی و همینطور زمین های فروشی در نزدیکی این پروژه مهم اطلاعات بیشتری داشته باشید ، با ما تماس بگیرید تاهمکاران ما در شعبه استانبول اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهند . به یاد داشته باشید که اگر سرمایه گذاری مناسبی را در زمان مناسب و مکان مناسب انجام دهید ، میتوانید سود خوبی را به صورت گارانتی داشته باشید .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next