انتقال پول به قبرس شمالی و روش های انجام آن

انتقال پول به قبرس شمالی و روش های انجام آن

 

تمامی کسانی که اقدام به مهاجرت و یا سرمایه گذاری در خارج از کشور ایران را می نمایند ، با مشکل انتقال پول و سرمایه خود از ایران به کشور مقصد مواجه می شوند . یکی از این کشور های پرطرفدار در زمینه سرمایه گذاری و تحصیل برای ایرانیان ، قبرس شمالی می باشد . اگر قصد دارید چگونگی انتقال سرمایه به قبرس شمالی  و انواع روش های انتقال سرمایه به این کشور را یاد بگیرید ، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

 

انتقال پول به قبرس شمالی

 

انتقال پول و ارز به قبرس شمالی می تواند مقاصد مختلفی داشته باشد اما یکی از مهمترین و پرطرفدارترین مقاصد انتقال سرمایه به قبرس شمالی ، خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور می باشد . در سالهای اخیر خرید ملک و آپارتمان در شهر های مختلف قبرس شمالی از رونق خاصی برخوردار بوده و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی اقدام به سرمایه گذاری و خرید ملک و آپارتمان و ساخت پروژه های مسکونی لوکس و مدرن در این کشور نموده اند . از این رو انتقال پول و سرمایه به قبرس شمالی به امری مهم در این سالهای اخیر تبدیل شده است . انتقال پول به قبرس شمالی به دو روش انجام می پذیرد :

 

انتقال پول از طریق صراف

 

شما می توانید به راحتی از طریق صرافی های معتبر ، به حساب هر شخص یا شرکت یا پروژه های ساختمانی پول واریز نمایید . شما باید معادل ارز خارجی که میخواهید را به حساب ریالی صراف در ایران واریز نمایید و صراف مراحل انتقال ار به حساب مشخص شده در قبرس شمالی را انجام خواهد داد و رسید پرداخت را به شما ارایه خواهد داد . یه نکته مهم که حتما به خاطر بسپارید این است که انتقال پول را فقط و فقط از طریق صرافی های معتبر انجام دهید و از پرداخت پول به افراد حقیقی جدا خود داری فرمایید .

انتقال پول به قبرس شمالی و روش های انجام آن

انتقال پول و سرمایه از طریق ارزهای دیجیتال

 

یکی دیگر از روش های انتقال ارز و سرمایه به قبرس شمالی از طریق جابجایی ارز های دیجیتال است . در کشور قبرس شمالی اکثر پروژه های ساختمانی و سرمایه گذاری دارای کیف دیجیتال برای جابجایی ارز دیجیتال می باشند . شما می توانید از این طریق اقددام به سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی نمایید و به راحتی سرمایه و پول خود را به قبرس شمالی انتقال دهید .

انتقال پول به قبرس شمالی و روش های انجام آن

درباره ما و انتقال پول به قبرس شمالی

 

ما برای آرامش خاطر مشتریان خرید ملک در قبرس شمالی که از طریق ما اقدام به خرید ملک نموده اند ، انتقال پول به قبرس شمالی را از طریق صرافی معتبر و ضمانت شرکت انجام خواهد داد و در صورت بروز هر گونه مشکلی شرکت پاسخگوی سرمایه شما خواهد بود . جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی می توانید از طریق پل های ارتباطی با مشاورین مجرب ما در قبرس شمالی در ارتباط باشید . همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار ترکیه و قبرس شمالی مارا در اینستاگرام دنبال نمایید .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next