مناسب ترین مناطق قبرس شمالی جهت خرید ملک کدامند ؟

 

از مناسبترین مناطق قبرس شمالی برای خرید ملک می توان به گیرنه ، ایسکله و قاضی ماگوسا اشاره کرد . اگر به زندگی پر هیاهوی شهری علاقمند هستید می توانید لفکوشا را برای خرید ملک انتخاب نمایید . همچنین اگر به زندگی در محله های آرام و به دور از همهمه های شهری علاقمند هستید می توانید لفکه و گوزلیورت را برای زندگی و خرید ملک در قبرس شمالی انتخاب کنید .

در این مقاله با ما همراه باشید تا مناسبترین مناطق قبرس شمالی جهت خرید ملک را مورد بررسی قرار دهیم .

 

شهر گیرنه از مناسبترین مناطق قبرس شمالی برای خرید ملک

گیرنه

گیرنه یکی از معروفترین شهر های توریستی قبرس شمالی می باشد . هر آنچه از یک سبک زندگی مدیترانه ای که بخواهید در این شهرک تاریخی وجود دارد . این شهر توریستی سالانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر جهان می باشد . این گردشگران بخاطر شرایط زندگی راحت ، سواحل زیبا و بی نظیر مدیترانه و گزینه های فعالیتی متعدد به این منطقه زیبا و امن سفر می کنند .

معتبرترین دانشگاههای قبرس شمالی در گیرنه قرار دارد . جمعیت بالای دانشجو در کنار تعداد بی شمار گردشگران ، نیاز بی پایان اقامت را در بر خواهد داشت . ارزش ملک در گیرنه هر روز بالاتر می رود .

قسمتهایی از شهر گیرنه مانند اسنتپه ، به تازگی مجوز ساخت و ساز قانونی دریافت کرده اند و در سالهای اخیر توسعه چشمگیری داشته اند . افزایش پروژه های مسکونی در شهر گیرنه باعث رقابت در بازار ملک شده است .

بیشتر شرکتهای ساختمانیدر گیرنه هنگام خرید امتیازات زیادی از جمله پرداخت اقساطی را در اختیار مشتریان خرید ملک قرار می دهند . افزایش ارزش املاک و روشهای آسان پرداخت ، شهر گیرنه را به محلی بسیار مناسب و عالی جهت خرید ملک جهت سرمایه گذاری مبدل کرده است .

قاضی ماگوسا از مناطق مناسب جهت خرید ملک در قبرس شمالی

قاضی ماگوسا

تمدن دیرینه و میراث فرهنگی و تاریخی شهر قاضی ماگوسا سالانه تعداد زیادی از علاقمندان به تاریخ را به سمت خود جذب می نماید . این منطقه علاوه بر تاریخ کهن خود ، عمیقترین بندر جزیره را نیز در خود جای داده است . بندر توسعه یافته ماگوسا این شهر را به قطب تجاری جزیره قبرس شمالی مبدل کرده است .

شهر قاضی ماگوسا به خاطر آب و هوای آفتابی مدیترانه ای ، زندگی شبانه پر جنب و جوش آیاناپا و سواحل شنی زیبا به یکی از مناسبترین مناطق قبرس شمالی برای خرید ملک تبدیل شده است .

ماگوسا همچنین میزبان برخی از دانشگاها و کالج های معروف در قبرس شمالی می باشد . نزدیک به نیمی از جمعیت دانشجویی این کشور در اطراف ماگوسا متمرکز می باشد .

فرصت های اجاره در قاضی ماگوسا این منطقه را به یک منطقه سرمایه گذاری اصلی تبدیل کرده است . با خرید ملک و اجاره آن در طول سال می توانید از سرمایه گذاری خود سود کسب نمایید .

 

ایسکله از مناسبترین مناطق قبرس برای خرید خانه تابستانی

ایسکله

آرامش و آسایش و سبک زندگی آرام ، در کنار سواحل شنی این منطقه را به یکی از مناسبترین مناطق قبرس شمالی جهت خرید خانه تابستانی تبدیل کرده است . سواحل شنی طلایی ، دریای آبی فیروزه ای و سبک زندگی بامفهوم تعطیلات در تمام طول سال از مهمترین ویژگیهای ایسکله می باشد .

این منطقه ساحلی به یکی از مدرن ترین سکونتگاه های جزیره تبدیل شده است . پروژه های جدید و مدرن و در حال ساخت ، هر آنچه را که نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهند . پروژه های جدید تمامی تکنولوژی های مدرن را با راحتی ترکیب می نمایند . خدمات اجتماعی موجود ، ویژگیهای غنی و استفاده از مواد کیفیت بالا در این منطقه ،  کیفیت زندگی را نیز افزایش داده است .

لفکوشا از مناسبترین مناطق برای کسب سود از اجاره بلند مدت

لفکوشا

شهر لفکوشا بهترین شهر برای کشف شیوه زندگی شلوغ و پر جنب و جوش در پایتخت یک جزیره مدیترانه ای می باشد . پایتخت راحت ترین گزینه برای یافتن شغل و هزینه های خرید ملک و اخذ اقامت می باشد . لفکوشا مملو از فرصتهای سرمایه گذاری و شغلی ، تحصیلات معتبر و مراکز بهداشتی بسیار می باشد .

لفکوشا بهترین انتخاب برای کسب سود از اجاره های بلند مدت از نظر پایداری و تقاضا به شمار می رود .

 

 شهر لفکه از مناسبترین مناطق با مناظر طبیعی بی نظیر

لفکه

لفکه یک شهر در شمال جزیره می باشد که رو به خلیج گوزلیورت قرار گرفته است . این شهر بیشتر به خاطر داشتن مناظر طبیعی زیبا و بی نظیر و خرابه های معماری مورد توجه خریداران ملک قرار گرفته است .

پروژه های جدید و نوساز هر روز در سراسر لفکه بیشتر و بیشتر می شوند . این پروژه های مسکونب با طراحی زیبا و مدرن ، تلفیقی از راحتی ، عمکرد ، تجمل ، نوآوری و فناوری در کنار هم هستند . لفکه یکی از بهترین ، ایده آل ترین و آرام ترین مناطق قبرس  شمالی برای خرید ملک به شمار می رود .

 

وجمله آخر

ممکن است خرید یک ملک و سرمایه گذاری در یک کشور خارجی کمی نگران کننده به نظر برسد . ما با مشاوره درست و راهنمایی کامل تمام نگرانی های شما را به دلخوشی تبدیل خواهیم کرد . اگر قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در مناسبترین مناطق قبرس شمالی را دارید ، می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین مجرب ما در قبرس شمالی تماس حاصل فرمایید . ما به تمامی سوالات شما پاسخ درست و قانونی خواهیم داد .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next