قوانین خرید ملک و آپارتمان در قبرس شمالی

 

طبق قوانین جدید خرید ملک در قبرس شمالی برای اتباع خارجی ، که در روزنامه رسمی جمهوری ترک قبرس شمالی انتشار یافت . هر تبعه خارجی اجازه دارد که تا 4 آپارتمان در قبرس شمالی خریداری کرده و سند به نام بزند . در گذشته این قانون برای اتباع خارجی فقط به خرید یک آپارتمان خلاصه می شد .

آخرین اصلاحیه جهت خرید آپارتمان در قبرس شمالی

آخرین اصلاحیه دولت قبرس شمالی برای خرید 4 آپارتمان از تاریخ 27 می 2022 قابل اجراست و 6 ماه بیشتر اعتبار ندارد . این قانون در تاریخ 27 نوامبر 2022 منقضی خواهد شد . برای سرمایه گذاری زمان کوتاه است و سرمایه گذاران باید سریع عمل کرده تا از این فرصت سرمایه گذاری پرسود بهره مند شوند .

قوانین خرید ملک و آپارتمان در قبرس شمالی

  • هرفرد خارجی می تواند زمینی به مساحت 1338 متر مربع خریداری کرده و اقدام به ساخت یک ملک در این زمین نماید .
  • اتباع خارجی هرکدام می توانند تا چهار آپارتمان در قبرس شمالی خریداری نمایند .
  • یک خارجی می تواند یک خانه مستقل به مساحت 6691 متر مربع خریداری نماید . فرد خارجی در صورت خرید ملک مستقل ، اجازه خرید 3 آپارتمان دیگر رانیز خواهد داشت .
  • در صورت سرمایه گذاری بیش از 3.000.000 یورو در قبرس شمالی توسط یک فرد خارجی ، می توان قوانین بالا را با در نظر گرفتن ملاحظات امنیتی و طرح تجاری تغییر داد . اگر سرمایه گذار 3.000.000 یورو را در هربانکی در قبرس شمالی سرمایه گذاری نماید ، شورای وزیران می تواند تمامی قوانین مساحتی بالا را تغییر دهد .
  • کسانی که 3.000.000 یورو را سرمایه گذاری می نمایند ، برای دریافت مجوز باید با یک توافقنامه سرمایه گذاری به شورای وزیران مراجعه نمایند . اما موافقت نامه صادر شده باید توسط اداره درآمد و مالیات تایید گردد و سرمایه گذار باید از این پول فقط در جهت سرمایه گذاری استفاده نماید .
  • اگر هیات وزیران متوجه شود که این پول به هر دلیلی غیر از سرمایه گذاری خرج شده است ، مجوز باطل خواهد شد . اگر انتقال سند نیز ظرف مدت 6 ماه از زمان صدور مجوز تکمیل نشود ، مجوز منقضی خواهد شد .

و جمله آخر

اصلاحیه جدید خرید تا 4 آپارتمان در قبرس شمالی برای مدت کوتاهی اعتبار دارد و در تاریخ 27 نوامبر 2022 لغو خواهد شد . پیش از سرمایه گذاری در قبرس شمالی باید از پرسود بودن و درست انجام شدن این سرمایه گذاری اطمینان حاصل نمایید و مشاورین ما در قبرس شمالی با مشاوره صحیح و معرفی پروژه های پرسود و سرمایه گذاری دقیق سرمایه شما ، این اطمینان را به شما خواهند داد .

پس اگر قصد خرید آپارتمان در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور امن را دارید ، از طریق راههای ارتباطی با مشاورین ما در قبرس شمالی تماس حاصل فرمایید .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next