شرایط دریافت شهروندی ترکیه

دریافت شهروندی ترکیه

  مطابق با قوانین جدید ، شرایط دریافت شهروندی ترکیه تسهیل شده است . این تغییرات  که در تاریخ 28 شهریور ماه (19 سپتامبر ) در رورنامه های رسمی و سراسری نرکیه اعلام شده است ، با خرید ملکی در ترکیه به ارزش 250.000 دلار ، میتوانید پاسپورت ترکیه را دریافت کنید . نا قبل از این تاریخ ،برای دریافت شهروندی ترکیه خارجیان میبایست ملکی به ارزش خداقل 500.000 دلار خریداری میکردند.

خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی ترکیه

در سال 2018 به صورت کلی بازار خرید و فروش ملک در ترکیه بسیار پر رونق بوده است و در مقایسه با سال گذشته آن افزایش بسیار چشمگیری داشته است و شهروندان ایرانی پس ازعراقی ها بیشترین خانه را در ترکیه خریداری کرده اند . با توجه به تسهیل شرایط دریافت شهروندی، پیش بینی میشود که این آمار اقزایش داشته باشد و اقراد بیشتری نسبت به خرید ملک درترکیه اقدام کنند .

اخذ پاسپورت ترکیه

شرایط دریافت شهروندی ترکیه در سال 2022

بعد از دوره کرونا در سال 2021 و 2022 فروش ملک در ترکیه رکورد زد . این رکورد بار ها و بارها توسط روس ها و ایرانی ها شکسته شد . سرازیر شدن بیش از حد اتباع خارجی به این کشور سبب شد تا در ماه می سال 2022 دولت ترکیه قوانین جدیدی مبنی بر دریافت شهروندی و اقامت ترکیه اتخاذ کرد . طبق این قوانین قیمت دریافت شهروندی از طریق ملک از 250000 دلار به 400000 دلار تغییر کرد . و قانون از 13 جون 2022 در حال اجرا می باشد .

از آغاز سال 2017 تا به امروز سال 2022 تعداد بسیار زیادی ملک توسط شهروندان ایرانی در ترکیه خریداری شده است که نسیت به سال  2017 افزایش بسیار چشمگیری داشته است.بیشتر این املاک در شهر استانبول و پس از آن شهرهای ازمبر ، آنتالیا و آلانیا و آنکارا خریداری شده اند .

جزییات اجرای نحوه دریافت شهروندی، به محض اعلام شدن از طریق همین وبسایت در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .

ذریافت شهروندی ترکیه

و جمله آخر

اگر قصد سرمایه گذاری ، خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی و اقامت این کشور را دارید می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین حرفه ای و مجرب ما در ارتباط باشید .  ما بهترین پروژه های سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار خواهیم داد و در تمام طول مسیر دریافت شهروندی در کنار شما خواهیم بود .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next