مراحل اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک با جزییات کامل

اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک

باتوجه به استقبال روزافزون مشتریان و علاقمندان به خرید املاک با قیمت بالای 250.000 دلار و اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک ، سوالات بسیار زیادی در ارتباط با روند خرید از ما پرسیده میشود و هر روز تعداد زیادی ایمیل و تلفن در این ارتباط دریافت میکنیم . به همین دلیل در این بخش از سایت روند دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه را با جزییات و قدم به قدم برای شما شرح میدهیم و باز در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات متفاوت در خدمت شما هستیم .

اولین چیزی که در روند اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک لازم دارید ، وکیل کارآزموده ای است که این مراحل را طی کرده باشد و در تمام مسیر همراه شما باشد . شاید فکر کنید که بدون وکیل هم میتوانید این روند را خودتان انجام دهید اما اگر به جزییاتی که در این بخش به شرح آن خواهیم پرداخت توجه کنید ، نیاز به بکار گیری  یک وکیل کار آزموده را به وضوح احساس خواهید کرد .

  • اولین مرحله کار با انتخاب ملک مورد نظر شروع میشود . توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید از شرکت و یا صاحب  ملک که شهروند ترک باشند خریداری شود .
  •  بر اساس قوانین اولیه در این بخش ، واریز پول میبایست مستقیماٌ از حساب سرمایه گذاردر خارج از ترکیه  به حساب فروشنده در داخل ترکیه واریز گردد . اکا با توجه به شرایط خاص برخی از کشورها مانند ایران که امکان واریز پول با این شرایط وجود ندارد ، تبصره قائل شدند . مطابق با این تبصره این شهروندان میتوانند پول را از طریق صرافی ها به حساب خود در ترکیه واریز کنند و سپس از حساب خود در داخل ترکیه به حساب بانکی فروشنده ملک واریز کنند . معمولاٌ برای بازکردن حساب نیلز به اقامت ترکیه دارید اما وکیل میتواند در باز کردن حساب بانکی بدون نیاز به داشتن اقامت به شما کمک کند .
  • قبل از اینکه سند ملک خود را تحویل بگیرید ، حتماٌ کارشناس رسمی دولت باید ملک شما را کارشناسی کند و رقم کارشناسی خود را مشخص کند . این بخش از پروسه بسیار اهمیت دارد چون مبلغی که ملک کارشناسی میشود ، میبایست بسیار نزدیک به رقم خرید شما و بالای 250.000 دلار باشد و در این مرحله نیز حضور وکیل بسیار مورد نیاز است.
  • در زمان به نام شدن سند وکیل بر پروسه رهن گذاشتن روی سند ملک نظارت میکند تا به درستی انجام شود و رهن سه ساله برای اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک ، روی ملک شما گذاشته شود .
  • پس از اتمام پروسه به نام شدن سند ،مدارک شما توسط وکیل به آنکارا ارسال میگردد تا پروسه شروع  شود .
  • پس از آن همراه با وکیل به اتاق تجاری منطقه مربوط مراجعه می کنید و در بخش مربوط به سرمایه گذاران خارجی ، مصاحبه میشوید و کارت های اقامت مخصوص سرمایه گذاران را دریافت میکنید . روی این کارت ها اقامت مربوط به سرمایه گذاران ذکر شده است .
  •  پس از آن مابقی مدارک شما از جمله ترجمه های مربوط به مدارک شما توسط وکیل تکمیل شده و پس از حدود 3 تا 6 ماه کارت مربوط به شهروندی شما از اداره نفوس ترکیه دریافت میشود و شما دیگر یک شهروند ترک خواهید بود .

ما در شرکت سان اند سندز ، با کادری مجرب و وکیل کارآزموده درمراحل اخذ شهرندی ترکیه از طریق خرید ملک در کنار شما خواهیم بود ، در صورت نیاز به مشاوره باما تماس بگیرید تا با اطلاعاتی کامل پاسخگوی سوالات احتمالی شما در این رابطه باشیم .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next