هزینه های زندگی در شهر آلانیا

هزینه های زندگی در شهر الانیا

اگر قصد مهاجرت به ترکیه و خرید خانه در الانیا را دارید علاوه بر آگاه بودن از اطلاعات فرهنگی و موقعیتی بدون شک نیازمند مطلع شدن از هزینه های زندگی در شهر آلانیا هستید.پس با ما باشید تا شما را از اخرین هزینه های زندگی در شهر آلانیا ترکیه مطلع کنیم.

شهر آلانیا در 135 کیلومتری انتالیا است و بین رشته کوه های توروس و دریای مدیترانه قرار گرفته است.ساحل ها هتل ها و رستوران های مختلف و طبیعت فوق العاده الانیا را به یکی از زیبا ترین شهرهای ساحل مدیترانه و توریستی ترین شهر های ترکیه تبدیل کرده است.هزینه های زندگی در شهر آلانیا نسبت به بقیه شهر های ترکیه مناسب تر است.

وجود هتل های مدرن و شیک ولی درعین حال ارزان قیمت هزینه های درمان پایین  و بیمارستان های خصوصی با امکانات کامل و قیمت مناسب و اپارتمان های ارزان قیمت نسبت به شهر های ترکیه باعث جذب مهاجران زیادی به ترکیه  و خرید خانه در ترکیه شده است. خرج و مخارج کم در الانیا مهاجران را مجاب میکند تا در ترکیه بمانند و همین امر باعث سرمایه گذاری و خرید آپارتمان و رشد بیشتر الانیا شده است.

بازار های محلی در الانیا مناطقی هستند که زیر نظر شهرداری میوه جات مواد غذایی و پوشاک را به فروش میرسانند.این بازار ها مکان هایی جذاب برای توریست ها بوده و از جذابیت بالایی برخوردار است.درنتیجه این بازار های محلی در ترکیه به شهروندان این امکان را میدهند که هرزمان توانایی خرید انواع محصولات ارگانیک ولی در عین حال ارزان قیمت را داشته باشند که باعث کمتر شدن هزینه های زندگی در شهر آلانیا میشود.

روی هم رفته قیمت اپارتمان نسبت به سایر شهر های ترکیه مناسب تر است.خصوصا در مجتمع های مسکونی که با هدف گذراندن تعطیلات و زندگی  روزمره با امکانات عالی و تفریحی زیاد ساخته شده اند.که ذر اطراف آنها مراکز آموزشی با کیفیت بیمارستان و مرکز های خرید وجود دارد.دید دریا عمدتا قیمت بالای آپارتمان را تعیین میکند اما در آلانیا این ویژگی بدون اینکه بر روی قیمت تاثیر بگذارد تقریبا در اکثر آپارتمان ها به چشم میخورد.اکثر آپارتمان های موجود در آلانیا دارای امکانات نظیر استخر شنا باشگاه ورزشی و زمین بازی کودکان است.

شرکت سان اند سندز برای بازدید کنندگان احترام قائل بوده و کلیه اطلاعات و محتوای وبسایت سان اند سندز از سال های گذشته توسط کارشناسان این شرکت در هفته ها تحقیق تولید شده است.کپی یا اقتباس تمام یا بخشی از متون و… بدون کسب اجازه کتبی ممنوع است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next