بهترین بانک های ترکیه برای بازگشایی حساب بانکی

پیش از معرفی بهترین بانک های ترکیه بهتر است بدانیم که باز کردن حساب بانکی در ترکیه چه اهمیتی دارد . مزایای افتتاح حساب چیست و چرا ضرورت دارد . در سالهای اخیر بسیاری از اتباع خارجی به ترکیه مهاجرت کردند . مهاجرت اولین و ساده ترین دلیل برای بازگشایی حساب بانکی می باشد .

تمامی کسانی که به ترکیه مهاجرت می کنند برای انجام معاملات و سرمایه گذاری های مختلف نیازمند حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه می باشند.

در سال های اخیر وضعیت اقتصادی ترکیه رو به بهبود بوده است . از این رو ترکیه ارتباط اقتصادی خوبی با کشورهای اروپایی و سایر کشورهای جهان داشته است . به همین دلیل اعتبار بانک های ترکیه نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است .

بانک های ترکیه به سیستم جهانی بانکی دسترسی دارند و خدمات متعددی را برای دارندگان حساب بانکی ارائه می دهند . به طور مثال امکان جابه جایی پول درسطح جهانی و خرید آنلاین و همچنین استفاده از امکانات سوئیفت برای مشتریان بانک های ترکیه فراهم امده است .

معرفی بهترین بانک های ترکیه

بهترین بانکهای ترکیه به ترتیب در این مطلب معرفی شده اند . در ادامه با ما همراه باشید

زراعت بانک از بهترین بانک های ترکیه

زراعت بانک ترکیه

این بانک در سال 1863 پایه گذاری شد و از قدیمی ترین بانک های کشور ترکیه می باشد . این بانک با ارزش دارایی 579.377.000.000 لیر در مقام نخست بانک های ترکیه قرار دارد . زراعت بانک دارای 1766 شعبه در سراسر کشور ترکیه می باشد . علاوه بر شعب داخلی این بانک دارای شعبه در خارج از ترکیه نیز می باشد . خدمات در این بانک به دو زبان ترکی و انگلیسی ارائه می شود .

 

ایش بانک 

ایش بانک ترکیه

این بانک در سال 1924 توسط مصطفی کمال آتا تورک پایه گذاری شده است . دارایی این بانک به ارزش 425.982.000.000 لیر می باشد . ایش بانک دارای 1336 شعبه در سراسر ترکیه می باشد . از خدمات این بانک می توان انتقال وجه ، سوددهی و اعطای وام به مشتریان را نام برد . با بازگشایی حساب در این بانک می توانید از خدمات ویزا کارت و مستر کارت نیز استفاده نمایید . ایش بانک خدمات بانکداری آنلاین نیز به مشتریان خود ارائه می دهد .

 یاپی کریدی از بهترین بانک های خصوصی ترکیه

یاپی کریدی ترکیه

بانک یاپی کریدی در سال 1944 توسط کاظیم تاشکنت تاسیس شد . ارزش  دارایی این بانک 368.999.000.000 لیر می باشد . این بانک 854 شعبه در سراسر ترکیه دارد . این بانک در بورس فعالیت دارد و سهام آن در بورس استانبول ارائه می شود . از خدمات این بانک می توان به بانکداری خصوصی ، تجاری ، غیر تجاری ، کارت های اعتباری ، سرمایه گذاری و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد . یاپی کریدی اولین بانک خصوصی ترکیه می باشد .

واکیف بانک

واکیف بانک ترکیه

این بانک در سال 1954 تاسیس شده است . ارزش دارایی این بانک 363.224.000.000 لیر است . واکیف بانک دارای 950 شعبه در داخل کشور ترکیه می باشد . برخی از شعبات خارجی این بانک در کلن ، فرانکفورت آلمان ، وین اتریش ،نیویورک آمریکا ، بحرین و جمهوری ترک قبرس شمالی قرار دارند .

هالک بانک

هالک بانک ترکیه

هالک بانک در سال 1938 پایه گذاری شده است . ارزش دارایی های این بانک 407.034.000.000 لیر است . این بانک تعداد 998 شعبه در کشور ترکیه دارد . برخی از شعب خارجی این بانک در کشور های ایران ، انگلیس ، سنگاپور ، بحرین وقبرس قرار دارد . فعالیتهای این بانک در زمینه های بانکداری اختصاصی ، بانکداری شرکتی ، سرمایه گذاری ، کارتهای اعتباری و خدمات بیمه می باشد .

و جمله آخر

امید واریم با درج این مطلب توانسته باشیم اندکی به اطلاعات شما در زمینه بانک های ترکیه افزوده باشیم . اگر قصد خرید ملک در ترکیه ، افتتاح حساب بانکی در ترکیه و دریافت اقامت و شهروندی این کشور را دارید با مشاورین مجرب و حرفه ای ما از طریق راههای ارتباطی تماس حاصل فرمایید . در تمامی طول مسیر مهاجرت به ترکیه در کنارتان خواهیم بود .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next