خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه و نکاتی مهم در این باره

خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه

اگر شما جزو آن دسته از سرمایه گذارانی هستید که علاقه دارید نسبت به خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه اقدام کنید ، به نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شده است ، توجه کنید و با دقت بیشتری نسبت به انتحاب املاکی که شرایط پرداخت دراز مدت دارند ، اقدام نمایید .

1- آپارتمان هایی که شرایط اقساطی دارند ، مستقیم از شرکت سازنده برای فروش عرضه میشوند ، در واقع این شرکت سازنده است که این شرایط پرداختی را برای شما مهیا میسازد .

2- معمولا ٌ قیمت خرید اقساطی آپارتمان ، گران تر از قیمت نقدی همان آپارتمان ها هستند . با وجود اینکه ممکن است در تبلیغات ببنید که نوشته شده است این واحد را با اقساط بدون بهره میفروشیم ، اما در شرایطی که ملکی را به صورت نقدی خریداری کنید ، تخفیف ویژه نقدی بین 10 تا 20 درصد خواهید گرفت که وقتی ملکی را به صورت اقساطی میخرید ، این تخفیف را نخواهید داشت .

3- در هنگام خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه ، قرارداد مربوطه را که با شرکت سازنده منعقد میگردد را با دقت بخوانید و بررسی کنید و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید ، با وکیل مشاوره کرده و سپس نسبت به عقد قراداد اقدام کنید . معمولاٌ شرایط قرارداد هایی که برای خرید اقساطی آپارتمان تنظیم شده اند بیشتر به نفع شرکت های فروشنده میباشند .

4- تمام پرداخت ها را از طریق حساب بانکی خود انجام دهید و به خصوص تمام اقساط پرداختی را حتماٌ به حساب شرکت سازنده که در قرارداد ذکر شده باشد ، ارسال کنید.

5- در صورتیکه مایل به دریافت شهروندی ترک از طریق خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه می باشید ، به یاد داشته باشید که  تنها پس از پرداخت 400000 دلار میتوانید برای دریافت شهروندی اقدام نمایید .

خرید اقساطی ملک و مشاوره در این زمینه

به صورت کلی و با توجه به تغییر نرخ برابری ارز در ایران و ترکیه ، خرید اقساطی ملک در ترکیه ، جزو سرمایه گذاری هایی است که برای همه افراد مناسب نمیباشد . مشاورین فارسی زبان ما در دفاتر استانبول و آلانیا آماده ارائه اطلاعات کامل در زمینه خرید ملک با شرایط اقساطی به شما میباشند .در صورتیکه پس از دریافت اطلاعات کامل ، مایل به خرید ملک با شرایط اقساطی میباشید ، وکیل ما در کلیه مراحل همراه شما خواهد بود .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next