اجاره سالیانه ملک در استانبول

اجاره سالیانه ملک در استانبول

تقاضای بسیار زیاد شما عزیزان و سوالات متعددی که در زمینه اجاره سالیانه ملک در استانبول از ما میپرسید ، موجب شد تا ما بخش ویژه ای را برای خدمات مربوط به اجاره سالانه آپارتمان در استانبول ایجاد کنیم تا بتوانیم با خدمات و سرویس کامل تری در خدمت شما باشیم .

لطفاً اطلاعات این بخش را که سعی کردیم تمام قوانین و مقررات مربوطه را در آن توضیح دهیم ، را با دقت مطالعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید .

نکاتی که قبل از اجاره سالیانه ملک در استانبول لازم است بدانید .

۱- اولین و مهمترین نکته این است که ما در ترکیه ، سیستمی به نام رهن و یا رهن و اجاره نداریم . اغلب مالکین آپارتمان ها ۲ ماه اجاره ملک را به عنوان پیش پرداخت و گارانتی نگه میدارند ، در پایان سال و پس از کنترل کردن ملک ، این مبلغ را به مستاجر استرداد میکنند .

۲- برخی از صاحبین املاک در هنگام اجاره دادن کل مبلغ اجاره یکسال را از مشتری خود طلب میکنند. ( به خصوص اگر مستاجر خارجی باشد . )

۳- برخی از صاحبان املاک ، از شما ضامنی میخواهند تا قرارداد اجاره را تضمین کند .

۴- اگر ملکی که اجاره میکنید مبله باشد ، مشخصات تمام وسایل در قرارداد ذکر میشود و شما موظف هستید که در پایان زمان قرارداد، ملک را با تمام وسایلی که در قرارداد اجاره ذکر شده است به صاحب ملک تحویل دهید.

۵- در زمان اجاره ملک توجه داشته باشید که پرداخت مبلغ شارژ ماهیانه به عهده مستاجر میباشد . حتماً رقم شارژ ماهیانه آپارتمان را چک کنید و ببینید چه مواردی را پوشش میدهد .

۶- اگر مایل به دریافت اقامت روی ملک اجاره ای خود میباشید ، حتماً در زمان بستن قرارداد ذکر کنید که مایل به دریافت اجاره نامه محضری میباشید . بعضی از صاحبان ملک مایل نیستند اجاره محضری بدهند ، شما را برای دریافت اقامت دچار مشکل خواهند نمود .

شرکت ما چه سرویسی را برای اجاره سالیانه ملک در استانبول در اختیار شما قرار میدهد ؟

۱- ما فقط در شهرهای استانبول و آلانیا  با سرویس اجاره ملک در خدمت شما عزیزان هستیم .

۲- پس از اینکه فرم درخواست اجاره سالیانه را برای ما ارسال کنید ، همکاران ما در بخش اجاره ملک با شما تماس میگیرند و مواردی را که با درخواست شما مطابقت دارد را برایتان ارسال میکنند .

۳- لطفاً فرم درخواستی را به صورت واضح پر کنید به خصوص حدود مبلغی را که برای پرداخت اجاره ماهیانه در نظر گرفته اید را اعلام کنید تا اطلاعات صحیح برای شما ارسال شود.

۴- استانبول شهر بزرگی با حدود ۷ برابر وسیع تر از تهران میباشد و برای اینکه بتوانیم با سرویس مناسبی در خدمت شما باشیم در حال حاضر در مناطق مرکزی شهر استانبول میتوانیم برای اجاره سالیانه ملک شما را همراهی کنیم .

۵- در شهر آلانیا بزای اجاره سالیانه در تمام مناطق مختلف شهر میتوانیم در خدمت شما باشیم.

۶- برای خدمات بازدید از واحد ها ما به ۲ صورت مختلف و بر اساس ترجیح شما میتوانیم در خدمت شما باشیم . اگر بعد از بازدید از واحدها تمایل داشتید که شخصاً برای بازدید از ملک مورد نظر مراجعه نمایید ، آدرس ملک برای شما ارسال میشود و سر ساعتی که قرار بازدید گذاشته شده است برای نشان دادن ملک در خدمت شما خواهیم بود .  در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات تور بازدید از واحد ها بودید ، با پرداخت هزینه برای یک روز از ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر میتوانیم همراه با راننده و یکی از کارشناس های فروش و اجاره شرکت سان اند سندز در خدمت شما باشیم .

۷- در صورتی که تمایل داشته باشید ، میتوانید از خدمات مربوط به پر کردن فرم اقامت و آماده سازی مدارک برای دریافت اقامت توریستی ترکیه ، استفاده کنید.

امیدواریم با سرویس اجاره سالیانه ملک در استانبول بتوانیم خدمت دیگری به مجموع خدماتمان در مجموعه سان اند سندز اضافه کنیم و برای یافتن ملک مورد نظرتان در استانبول در خدمت شما باشیم.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next