ساحل های استانبول

ساحل های استانبول

استانبول شهری تاریخی و زیبا که دارای جاذبه های گردشگری زیادی میباشد  و این روزها علاوه بر توریست هایی که از نقاط مختلف به استانبول سفر می کنند ، مقصد بسیاری از سرمایه گذارانی است که این شهر را برای سرمایه گذاری و مهاجرت انتخاب می کنند . این شهر بزرگ علاوه بر جاذبه های تاریخی فراوان ، داری سواحل زیبایی است که در ایام تابستان میتوانید استفاده کرده و لذت ببرید . در این بلاگ قصد داریم شمارا با بهترین ساحل های استانبول آشنا کنیم .

1- ساحل بورک ( burc beach ) : قطعا یکی از زیبا ترین ساحل های استانبول میباشد این ساحل زیبا در کنار دریای سیاه میباشد شما با وارد شدن در این ساحل میتوانید تخت ها و چتر های زیادی را ببینید که شمارا به استراحتی دلپذیر و حمام آفتاب ترغیب میکنند .این ساحل در شمال شهر استانبول  و در کنار دریای سیاه قرار گرفته است و دارای موج های منحصر به فرد میباشد که میتواند محل بسیار مناسبی برای تفریحات دریایی باشد . از دیگر تفریحات این ساحل میتوان به کایت سواری ، قایق سواری ، والیبال ساحلی ، موج سواری و فوتبال ساحلی اشاره کرد . همچنین این ساحل از ساعت 9 تا 22 باز میباشد و هزینه ورودی آن در طول هفته 25 لیر و در آخر هفته به 35 لیر میرسد .

2- ساحل دالیا ( dalia beach ) : ساحل دالیا هم یکی دیگر ساحل های معروف استانبول میباشد گردشگران زیادی را به خود  جذب میکند و بی شک جزء ساحل های برتر در لیست ما میباشد . این ساحل برای افرادی که قصد دوری از شلوغی شهر و داشتن آرامش میباشد بسیار گزینه مناسبی میباشد . البته این ساحل با داشتن فضای سرسبز و بزرگی مکانی برای تفریح های متنوع هم برای شما فراهم کرده است از جمله تفریحات این ساحل میتوان به قایق پارویی ، والیبال ساحلی ، فوتبال ساحلی ، موج سواری و … اشاره کرد .این ساحل نیز در شمال شهر استانبول و در کنار دریای سیاه قرار گرفته است .

3- ساحل نان استاپ ( nonstop beach ) : اگر از بین ساحل های استانبول ساحل نان استاپ را انتخاب کرده اید ، یک ساحل بینظیر شنی در انتظار شماست که آرامش را به شما هدیه دهد . همچنین این ساحل محل بسیار مناسبی برای حمام افتاب میباشد . این ساحل در کنار روستای کیلیوس در کنار دریای سیاه واقع شده است و محل مناسبی برای تفریحات ورزشی میباشد . از جمله تفریحات این ساحل میتوان به موج سواری ، کایت سواری ، قایق سواری ، والیبال ساحلی ، فوتبال ساحلی ، کنسرت های جذاب ، مهمانی های ساحلی ، بسکتبال و تنیس اشاره کرد .

البته لازم به ذکر است که بخش جنوبی شهر استانبول و در منطقه بیوک چکمجه در بخش غربی استانبول نیز سواحل زیبایی برای استفاده وجود دارند که میتوانید از آنها نیز استفاده کرده و لذت ببرید .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next