استانبول درلیست بهترین اماکن جهان

 

در این مقاله که برگرفته از نشریه جهانی تایم می باشد ، شما را به چگونگی قرار گرفتن استانبول در لیست بهترین اماکن جهان دعوت می نماییم . با ما همراه باشید :

 

نشریه تایم استانبول را در لیست بهترین اماکن جهان قرار داد

در آخرین شماره منتشر شده نشریه جهانی تایم ، لیستی از بهترین اماکن جهان در سال 2022 به چاپ رسیده است . لیست منتشر شده توسط این نشریه شامل 50 مکان فوق العاده در جهان می شود و استانبول نیز در این لیست قرار گرفته است . این لیست جهت راهنمایی و استفاده کسانی است که به بهترین مقاصد دنیا سفر می کنند و اهل کاوش در این جهان بی کران می باشند .

با توجه به اتمام دوران کووید و قرار گرفتن استانبول در این لیست ، انتظار می رود که امسال شاهد مسافرتهای بی شماری از سراسر جهان به استانبول باشیم . نشریه تایم در مقاله ای کوتاه دلایل قرار گرفتن استانبول در لیست بهترین مکانهای توریستی و جذاب جهان را شرح داده است و به برخی از جذابترین مکانهای توریستی استانبول نیز اشاره کرده است .

این نشریه همچنین در این مقاله به اماکن جدید و بازسازی شده نظیر اولین ترمینال زیر زمینی سفر های دریایی گالاپورت و موزه مدرن استانبول نیز اشاره کرده است . نشریه تایم با اشاره به گزینه های اقامتی غنی همانند املاک ساحلی در استانبول مخاطبان خود را به سفر به استانبول در ترکیه ترغیب می نماید .

شما می توانید در نشریه جهانی تایم لیست بهترین اماکن جهان در سال 2022 را مشاهده نمایید .

و جمله آخر

اگر قصد سفر به کشور ترکیه و شهر استانبول ، خرید ملک در استانبول و یا سرمایه گذاری در تمامی شهرهای کشور ترکیه را دارید . می توانید از طریق راههای ارتباطی با مشاورین ما در ترکیه تماس حاصل فرمایید ، تا از کمک و راهنمایی و مشاوره ایشان برخوردار شوید . ما در تمامی شهر های ترکیه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next